منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Bungie تریلر جدیدی از فصل Destiny 2 را زودتر منتشر می کند، در اینجا چه چیزی در آن وجود دارد.

Bungie تریلر جدیدی از فصل Destiny 2 را زودتر منتشر می کند، در اینجا چه چیزی در آن وجود دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bungie تریلر جدیدی از فصل Destiny 2 را زودتر منتشر می کند، در اینجا چه چیزی در آن وجود دارد.

Bungie تریلر جدیدی از فصل Destiny 2 را زودتر منتشر می کند، در اینجا چه چیزی در آن وجود دارد.

تریلر فصل جدید محتوای Destiny 2 منتشر شده است که انواع اطلاعات را در مورد آنچه که نگهبانان می توانند در بازی برای فصل 17 ببینند را نشان می دهد. تریلر ساخته شده در زیر جزئیاتی را در مورد موضوعات فصل جدید ارائه می دهد برخی از سلاح‌ها و زره‌هایی را که بازیکنان می‌توانند برنده شوند نشان می‌دهد، مکان سیاه چال جدید را که این هفته آغاز می‌شود، نشان می‌دهد و مجموعه‌ای از جزئیات جدید درباره داستان ارائه می‌دهد.

Bungie در ابتدا اعلام کرد که این تریلر را در ساعت 8 صبح به وقت PT / ساعت 11 صبح به وقت شرقی در روز سه شنبه، 24 می، تنها دو ساعت قبل از شروع واقعی فصل برای بازیکنان، منتشر خواهد کرد. اما به نظر می رسد پس از انتشار نسخه تریلر پلی استیشن ژاپن در دوشنبه شب در یوتیوب، این طرح ناپدید شده است. پس از انتشار تریلر ژاپنی، دلیل زیادی برای حفظ نسخه انگلیسی وجود نداشت، بنابراین Bungie تریلر را کمی بیش از 14 ساعت زودتر از آنچه که گفته بود منتشر کرد.

در حال پخش: Destiny 2: The Witch Queen – تریلر رسمی فصل خالی از سکنه

از این به بعد این مقاله خواهد بود پر از اسپویلر در تریلر نشان داده شده است، بنابراین اگر نمی‌خواهید چیزی بیشتر بدانید همین حالا خواندن را متوقف کنید.

کسی هنوز اینجاست، با اسپویلرهای تریلر مشکلی ندارید؟ خیلی خوب.

این تریلر با فروشنده لوکیشن اریس مورن روی ماه پخش می شود و لویاتان را در آسمان بالای سیاره نشان می دهد. تریلر چندین عنصر مهم را به طور همزمان نشان می دهد: اول، Destiny 2 داستان ماموریت فصل Presage و ماموریت Vox Obscura در فصل تازه پایان یافته Resurrection را ادامه می دهد. دوم، کابوس‌های فانتوم Shadowkeep که توسط Darkness ایجاد شده‌اند، نقش بزرگی دارند و دشمنان قدیمی و مرده‌ای را باز می‌گردانند که بازیکنان می‌توانند با آنها مقابله کنند، در حالی که شخصیت‌ها را مجبور می‌کند با اشتباهات گذشته روبرو شوند.

همچنین نام فصل 17: The Season of the Haunted را نیز فاش می کند.

این تریلر به شدت لویاتان، خانه امپراتور کابالا در تبعید کالوس و مکان بازگشت از وانیلی Destiny 2 را به تصویر می‌کشد که با انتشار افزونه Beyond Light، طاق‌گذاری شد. به نظر می رسد لویاتان خانه سیاه چال جدید است که در روز جمعه، 27 می آغاز می شود و با سلاح های برگشتی از فصل ثروت همراه خواهد بود، که شامل فعالیت Menagerie است که بازیکنان لویاتان را بازگرداند. بهترین حدس ما این است که سلاح هایی که در سیاهچال پیدا خواهید کرد، نسخه های جدید سلاح های Menagerie هستند، از جمله برخی از PvP های مورد علاقه، مانند تفنگ دستی آسترینگر و تفنگ تک تیرانداز Beloved.

در مورد داستان، می‌بینیم که اریس، زاوالا، کلاغ و بازیکن گاردین حتی در جلسه‌ای شرکت می‌کنند که به نظر می‌رسد یک جلسه است – بنابراین انتظار داشته باشید که در تلاش برای مقابله با کابوس‌های ماه و هرم کشتی مدفون، همه چیز شبح‌آمیز شود. زیر سطح آن

نتیجه گیری بیش از حد در مورد داستان از تریلر دشوار است، زیرا بیشتر آن بر روی Leviathan متمرکز است، که از زمانی که با پسوند Beyond Light ناپدید شد، به طور قابل توجهی تغییر کرده است. مانند Glykon Volatus، کشتی که محل Presage بود، به نظر می رسد لویاتان در اثر تعامل با تاریکی تغییر کرده است. پوشیده از گیاهان عجیب تاریکی و پر از دشمنان تحقیر است. همچنین برخی گمانه زنی ها وجود دارد مبنی بر اینکه لویاتان جنبه هایی از جهان تاج و تخت را در اختیار گرفته است، در حالی که درگاه های Ascendant در همه جا پراکنده شده است. به نظر می رسد آنجا عجیب و غریب می شود. به نظر می‌رسد که تاج غم، عنصر کلیدی حمله لویاتان به همین نام و ماموریت Presage، در داستان جدید نیز حضور داشته باشد.

این تریلر همچنین قابلیت‌های جدید خورشیدی را نشان می‌دهد و تأیید می‌کند که زیرکلاس‌های Solar بعدی خواهند بود که رفتار 3.0 را با Void در طول فصل‌های افزوده‌های Season of the Risen و Witch Queen دریافت می‌کنند. به سختی می توان گفت که دقیقاً چه قابلیت های جدیدی را می توان ارائه داد، اما حداقل برخی از لمس های خوب وجود دارد، مانند جادوگری که انگشتانش را به هم می زند تا دشمنان خود را آتش بزند، که مانند ادای احترام به همان قابلیت های آتش سوزی BioShock اصلی است. .

این تریلر همچنین نگاهی اجمالی به برخی از مجموعه‌های مختلف زره‌هایی که در این فصل در دسترس خواهند بود و احتمالاً سیاه‌چال را نشان می‌دهد، که بسیاری از آن‌ها موضوعی وحشتناک و شوم را برای ترکیب جلسه فصل اتخاذ می‌کنند. Bungie جزئیات بیشتری در مورد فصل شکارچیان ارواح در وب سایت خود منتشر کرد و چند شکاف را پر کرد. ارائه شده یک سلاح عجیب و غریب در حال بازگشت از Destiny 1 است، مجرمی که از گلوله های Arc شلیک می کند. و تریلر با استفاده از موهای شعله ور به سبک Grim Reaper برای حمله به رئیس دشمن Scorn Nightmare به پایان می رسد. به سختی می توان دقیقاً گفت که این مو چیست، آیا این یک سلاح موقتی است که می توانید به عنوان Syon Spear of the Season of the Risen استفاده کنید یا یک کهن الگوی جدید Glaive که بازیکنان می توانند در طول فصل به دست آورند.

فصل Ghostbusters در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET روز سه‌شنبه شروع می‌شود، بنابراین می‌توانیم منتظر پاسخ‌های بیشتری باشیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.