منو سایت

Bungie از بازگشت تفنگ افسانه ای Destiny 2 PvP آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Bungie از بازگشت تفنگ افسانه ای Destiny 2 PvP آزار می دهد

Bungie در حال ایجاد تغییراتی در یکی از سخت ترین چالش های خود در Destiny 2: the Crucible Seal است، عنوانی که بازیکنان می توانند برای اثبات ارزش خود در بازی بین بازیکنان و بازیکنان به دست آورند. بانجی در بحث چگونگی تغییر مهر و موم – و این واقعیت که شما فقط دو فصل آینده را قبل از بازنشستگی برای کسب درآمد دارید – به بازگشت احتمالی Luna’s Howl، یکی از مورد احترام ترین سلاح های PvP بازی اشاره کرد.

در پست وبلاگ خود در این هفته در Bungie، توسعه‌دهنده یک اشاره سریع منتشر کرد که به نظر می‌رسد در حین بحث درباره چاپ جدید بالقوه Crucible در مورد Luna’s Howl صدق می‌کند. “در کوتاه مدت، ما یک عنوان دیگر برای Crucible داریم. ما می دانیم که شما هستید زوزه کشیدن [emphasis Bungie’s] برای اطلاعات کمی بیشتر، اما با نزدیک شدن به فصل آینده، منتظر جزئیات بیشتری در مورد آن باشید.

این دقیقاً نهایی نیست، اما Bungie معمولاً این جوک‌های کوچک را بدون معنایی انجام نمی‌دهد. و منطقی است که مهر به لطف داستانش بازگشت وایا به ماه را ببیند. تفنگ پاداش تکمیل یک تلاش طولانی و دشوار بود که شما را ملزم به برنده شدن در بسیاری از کشتارهای Crucible می کرد. این یک مزیت منحصر به فرد و قدرت استثنایی بود که آن را مورد علاقه طرفداران کروسیبل قرار داد و همچنین در صورت استفاده از آن در برابر سایر بازیکنان، نشان افتخاری را به همراه داشت. Luna’s Howl یکی از سلاح‌های سطح بالایی بود که نمی‌توانستید به دست آورید مگر اینکه سخت تلاش کنید و مهارت‌های خود را تقویت کنید – مشابه آنچه برای باز کردن قفل مهر و موم Crucible و بردن عنوان Unbroken همراه با آن لازم است.

زوزه لونا یک تفنگ دستی عالی و قدرتمند بود، اما به شکل یک سلاح نیز به خود می بالید.
زوزه لونا یک تفنگ دستی عالی و قدرتمند بود، اما به شکل یک سلاح نیز به خود می بالید.

در واقع، مقدار تلاش مورد نیاز برای به دست آوردن سلاح هایی مانند Luna’s Howl، The Mountaintop، The Recluse و Redrix’s Claymore بخشی از چیزی بود که وقتی Bungie چندین مورد از این سلاح ها را قبل از افزونه Beyond Light کنار کشید، بسیاری از بازیکنان را دفع کرد و آنها را از نظر محتوا منسوخ کرد. در سطح بالا در حال حاضر، شما هنوز هم می توانید اخذ شده روی ماه زوزه بکش می توان آن را از بنای یادبود نور گم شده در برج خریداری کرد. اما سطح قدرت تفنگ محدود به 1350، قدرت پایه فعلی برای محتوا است، بنابراین در اکثر محتواها قدرت کافی ندارد. (میزان قدرت، اما در بیشتر لیست‌های پخش Crucible عاملی نیست، بنابراین شما همچنان می‌توانید از اسلحه علیه بازیکنان دیگر استفاده کنید – اما نه در پیشنهادات PvP سخت‌تر Iron Banner یا Trials of Osiris.)

بنابراین در حالی که فریاد ماه فنی نیست رفته، همچنین از نظر فنی فعال نیست. که در “زوزه کشیدن” این اظهار نظر بسیار شبیه به یک شوخی است که می گوید تفنگ را می توان به شکلی بازگرداند، شاید به عنوان یک “سلاح آیینی” فصلی که بازیکنان می توانند با صرف زمان برای بازی Crucible، Gambit و Vanguard Strike به دست آورند. سلاح های تشریفاتی نیز به تلاش زیادی برای باز کردن قفل نیاز دارند و هر فصل فصل جدیدی دارد، اگرچه آنها تقریباً به هیچ تعهدی نسبت به سلاح های آیینی گذشته، از جمله Howling at the Moon نیاز ندارند.

همانطور که اشاره کردیم، هیچ یک از این موارد نهایی نیست، اما به نظر می رسد برای اطلاعات بیشتر در مورد بازگشت لونا، باید انتشارات آینده TWAB را دنبال کنیم. Bungie همچنین خاطرنشان کرد که در مورد تغییرات آتی در مهر و موم Crucible صحبت خواهد شد که احتمالاً با اعلامیه واقعی در مورد اسلحه مطابقت دارد. اگر می‌خواهید قفل مهر و موم را باز کنید و هنوز این کار را نکرده‌اید، Bungie اشاره کرد که از قبل یک تایمر برای توانایی شما برای انجام این کار وجود دارد. سخت ترین شرط برای مطبوعات رسیدن به سطح “افسانه” در رتبه Crucible در لیست پخش سنگین وزن Glory است، جایی که برای بردها امتیاز کسب می کنید اما برای باخت آنها را از دست می دهید. برای دریافت مهر، باید در سه فصل مختلف به Legend ضربه بزنید، بنابراین Bungie مهر و موم را تا فصل 19، دو فصل بعد از آن، نگه می دارد. اگر می‌خواهید مهر Crucible و عنوان Unbroken را دریافت کنید، باید وضعیت افسانه‌ای را در لیست پخش Glory این فصل و همچنین دو فصل آینده کسب کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.