منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • BTS Mic در ماه مارس Garena Free Fire خود را از طریق یک رویداد همکاری جدید راه اندازی می کند

BTS Mic در ماه مارس Garena Free Fire خود را از طریق یک رویداد همکاری جدید راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
BTS Mic در ماه مارس Garena Free Fire خود را از طریق یک رویداد همکاری جدید راه اندازی می کند

توسعه دهنده موبایل Garena از همکاری جدید خود برای بازی موبایلی محبوب نبرد سلطنتی Garena Free Fire با گروه پاپ کره ای BTS خبر داده است.

BTS به عنوان سفیر جهانی این بازی انتخاب شده است، که تنها در جولای 2021، 1 میلیارد دانلود را به فروشگاه Google Play منتقل کرد. این همکاری همچنین شامل یک رویداد درون بازی است که در ماه مارس برنامه ریزی شده است تا گروه “ورود به دنیای Free Fire” را ببیند. اگرچه جزئیات خاصی از این رویداد ارائه نشده است.

BTS در این مشارکت جدید با Garena Free Fire به نبرد سلطنتی می پیوندد.
BTS در این مشارکت جدید با Garena Free Fire به نبرد سلطنتی می پیوندد.

هارولد تئو، تهیه‌کننده Garena که روی Free Fire کار می‌کند، در بیانیه‌ای گفت: «ما کاملاً هیجان‌زده هستیم که از BTS به عنوان سفیر جدید برند خود استقبال می‌کنیم. “معرفی BTS به دنیای Free Fire به بازیکنان ما راه های بیشتری برای تعامل با بازی، تعامل با جامعه و لذت بردن از تجربیات جدید ارائه می دهد.”

BTS آخرین همکاری با Garena برای این بازی است، با شراکت های اخیر دیگر از جمله Ubisoft و Assassin’s Creed، Capcom و Street Fighter و Venom: Let There Be Carnage.

Garena Free Fire یک نبرد سلطنتی تلفن همراه رایگان برای iOS و Android است که در آن 50 بازیکن برای ماندن آخرین نفر در مسابقات 10 دقیقه‌ای با هم رقابت می‌کنند. نسخه دوم با گرافیک به روز شده Garena Free Fire Max نیز برای دانلود در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.