منو سایت

Breath of the Wild 2 تا بهار 2023 به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Breath of the Wild 2 تا بهار 2023 به تعویق افتاد

نینتندو به طور رسمی تاخیر بازی Zelda: Breath of the Wild 2 را با انتشار ویدیویی رسمی تایید کرد. بازی ساز ارشد Zelda در این ویدئو از طرفداران نینتندو و کسانی که منتظر انتشار بازی جدید برای کنسول سوییچ هستند عذرخواهی کرد. تاریخ انتشار جدید دنباله بازی Breath of the Wild بهار سال آینده اعلام شده است و استودیو قادر به انتشار نسخه کامل بازی در سال گذشته نخواهد بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، ساخت دنباله Breath of the Wild در مرحله مهمی قرار دارد و جدا شدن بازی و تکمیل چرخه های توسعه، راه اندازی بازی را در حال حاضر غیرممکن کرده است. ایجی آئونوما، تهیه‌کننده سریال زلدا در ویدئویی به مخاطبان گفت: «ما قبلاً اعلام کرده‌ایم که هدفمان عرضه این بازی در سال 2022 است. ما تصمیم گرفتیم زمان توسعه را تمدید کنیم و نسخه بهار 2023 را تغییر دهیم. افرادی که می خواستند بازی را در سال گذشته منتشر کنند. “عذر می خواهیم.”

Zelda Delay: The Breath of the Wild 2

Zelda Delay: The Breath of the Wild 2

وی در ادامه توضیحات بیشتری در مورد Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر کرد و گفت که دنیای بازی فقط به سطح زمین ختم نمی شود و بخشی از داستان در بهشت ​​روایت می شود. اضافه شدن این بخش جدید و همچنین المان ها، قابلیت ها و دشمنان جدید باعث شد تا توسعه بازی زمان بر باشد. نینتندو به دنبال بازسازی بازی های Free World با دنباله Breath of the Wild است و اضافه شدن مکانیزم های جدید می تواند این بازی را برای چندین دهه در ذهن مخاطبان بازی های ویدیویی نگه دارد.

با توجه به اینکه Zelda: Breath of the Wild 2 دنیای گسترده تری را نشان می دهد. احتمالاً این تنها بازی منتشر شده برای نینتندو سوییچ با کارتریج 32 گیگابایتی خواهد بود. در واقع بازی Zelda: Breath of the Wild برای کنسول Nintendo Wii U ساخته شد و بعداً به سوییچ منتقل شد و این اتفاق می تواند برای بازی جدید بیفتد. بسیاری گفته اند که دنباله زلدا می تواند برای کنسول بعدی نینتندو منتشر شود و گزارش هایی نیز منتشر شده است.

Breath of the Wild 2 تا بهار 2023 به تعویق افتاد

نسخه جدید The Legend of Zelda معرفی شد [E3 2021]

نینتندو برای اولین بار در سال 2019 از دنباله زلدا در ویدیویی رونمایی کرد. این ویدیو نوید یک ماجراجویی جدید را می داد و رابطه و زلدا را با هم نشان می داد. در ژوئن 2021، پس از دو سال توسعه، تریلر جدیدی منتشر شد و اعلام شد که نینتندو در حال آماده شدن برای انتشار بازی در سال 2022 است. تاخیر Zelda: Breath of the Wild 2 منجر به به تعویق افتادن بازی برای سال آینده شد. .

نام رسمی دنباله بازی Breath of the Wild تایید نشده است و سخنگوی نینتندو به رسانه ها گفته است که فعلا نام رسمی بازی را اعلام نخواهند کرد و دلیل آن نیز وجود شواهدی از طرح داستان است.

منبع: VGC