منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • BioWare یک به‌روزرسانی کوچک برای Dragon Age 4، Mass Effect بعدی ارائه می‌کند

BioWare یک به‌روزرسانی کوچک برای Dragon Age 4، Mass Effect بعدی ارائه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
BioWare یک به‌روزرسانی کوچک برای Dragon Age 4، Mass Effect بعدی ارائه می‌کند

BioWare یک به‌روزرسانی کوچک برای Dragon Age 4، Mass Effect بعدی ارائه می‌کند

BioWare تعدادی پروژه جدید در دست توسعه دارد، از جمله ورودی های بعدی در سری Dragon Age و Mass Effect. استودیو آماده نیست تا به طور کامل حجاب هر یک از بازی ها را از بین ببرد، اما این شرکت بار دیگر هر پروژه را آزار می دهد و به طرفداران کمی اخبار ارائه می دهد تا اینکه بعداً یک افشاگری بزرگتر انجام شود.

CTO Maciej Kurowski در یک پست وبلاگ گفت که BioWare همیشه در تلاش است تا از نظر فنی پیشرفته باشد و این برای عصر اژدها بعدی تفاوتی ندارد. Kurovsky از اینکه شخصیت‌های Dragon Age 4 – یا به نام بازی جدید – به لطف پیشرفت‌های فناوری BioWare، «فردیت بیشتری» نسبت به قبل خواهند داشت، اذیت می‌شود.

در حال پخش: 12 تریلر بزرگ از The Game Awards 2020

من نمی‌توانم صبر کنم تا درباره برخی از کارهای جالبی که در بخش فناوری برای Dragon Age انجام داده‌ایم بیشتر صحبت کنم. ما شخصیت‌ها را خیلی جدی می‌گیریم و کارهای زیادی انجام می‌دهیم تا به آنها فردیت بیشتری نسبت به گذشته بدهیم، او گفت. هنوز نمی‌توانم بیشتر بگویم، اما به مرور زمان خواهیم گفت!

کوروفسکی گفت: “ما نمی توانیم منتظر باشیم تا چیزهای بیشتری از بازی را به شما نشان دهیم! به عنوان چیزی شگفت انگیز شکل می گیرد.”

در همین حال، جان اپلر، مدیر خلاقیت، موافقت کرد و گفت که طرفداران منتظر آنها در عصر اژدها بعدی هستند.

Eppler گفت: “در مورد عصر اژدها چیز خاصی وجود دارد، و چیزی به همان اندازه در مورد جامعه عصر اژدها وجود دارد.” «Cosplay، تئوری، استریم‌ها، فن تخیلی – بسیاری از آنها واقعا شگفت‌انگیز هستند. همه شما هر روز ما را متواضع می کنید و من نمی توانم صبر کنم تا بتوانیم بیشتر به اشتراک بگذاریم. من فکر می کنم که شما او را دوست خواهید داشت.”

در مورد بازی جدید Mass Effect، BioWare محدودتر بود. استودیو فقط تایید کرد که بازی در مراحل اولیه توسعه است. طرفداران نباید انتظار داشته باشند که برای مدتی بیشتر بشنوند. این شرکت گفت: “مدتی طول می کشد تا بتوانیم در مورد این موضوع با جزئیات بیشتر صحبت کنیم، اما ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما نشان دهیم روی چه چیزی کار می کنیم.”

Beyond Dragon Age و Mass Effect، BioWare همچنان از MMO Star Wars: The Old Republic پشتیبانی می‌کند، که اخیراً افزونه Legacy of Sith را اضافه کرده است.

BioWare تمام این اطلاعات را به عنوان بخشی از یک سری پست جدید در وبلاگ BioWare Community Update به اشتراک گذاشت. این مجموعه‌ای از پست‌های وبلاگ است که در آن استودیو اطلاعات جدیدی در مورد کارهایی که در پشت صحنه در استودیو انجام می‌شود، از جمله به‌روزرسانی‌های بازی و مصاحبه با توسعه‌دهندگان به اشتراک می‌گذارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.