منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Beyond Good and Evil 2 یکی از جاه طلبانه ترین آثار تاریخ یوبی سافت است

Beyond Good and Evil 2 یکی از جاه طلبانه ترین آثار تاریخ یوبی سافت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Beyond Good and Evil 2 یکی از جاه طلبانه ترین آثار تاریخ یوبی سافت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، یوبی سافت از Beyond Good and Evil 2 به عنوان یکی از جاه طلبانه ترین محصولات تاریخ خود یاد کرده و قصد دارد برای بهبود وضعیت خود یک انیماتور ارشد گیم پلی استخدام کند.

Beyond Good and Evil 2 چند سالی است که در دست توسعه است و در سال های اخیر هیچ خبر یا اطلاعات جدیدی منتشر نشده است. اما این به معنای توقف روند تولید نیست و یوبی سافت همچنان در حال تولید آن است. در حال حاضر گزارش هایی وجود دارد که استودیو یوبی سافت بارسلون به دنبال استخدام یک انیماتور ارشد گیم پلی برای کار بر روی Biand Good & Evil 2 است.

استودیو یوبی سافت بارسلونا درباره این فرصت در توییتر خود نوشت: «در یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های تاریخ یوبی سافت، مسئولیت کنترل کیفیت انیمیشن ها و عملکرد صحیح سیستم های بازی را بر عهده بگیرید. رسانه بلومبرگ در گزارشی به نقل از افرادی که بر روی Beyond Good and Evil 2 کار کرده اند، گزارش داد که پس از حداقل پنج سال تولید، کار هنوز در حال آماده سازی است.

در سال 2008 یوبی سافت تریلر بازی Good and Evil 2 را منتشر کرد. پس از این اقدام یوبی سافت به مدت یک دهه در سکوت خبری فرو رفت و بالاخره در E3 2017 دوباره شاهد ارائه آن خواهیم بود. در این رویداد مشخص شد که Beyond Good and Evil 2 پیش درآمد اولین بازی این سری خواهد بود.

بازی Beyond Good and Evil 2

سریال Beyond Good and Evil طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد

قبل از شروع E3 2019، یوبی سافت یک استریم زنده منتشر کرد و اطلاعات مختلفی از بازی Byand Good and Evil 2 منتشر کرد. اعلام شد که یک استودیوی جدید و ناشناس یوبی سافت به پنج استودیو در بارسلونا، بوردو، مونپلیه، ماینز و سوفیا در خلق فراتر از خیر و شر ۲.

در آگوست 2020، اعلام شد که نتفلیکس قصد دارد فیلمی بر اساس بازی Byand Good & Evil بسازد. ماه بعد، میشل آنسل که به عنوان خالق سریال های Beyond Good and Evil و Rayman شناخته می شود، تصمیم گرفت استودیوی Ubisoft Montpellier را ترک کند تا یک حرفه جدید را شروع کند. مدیر عامل یوبی سافت، ایو گیلموث، گفت که کار بر روی جدایی میشل آنسل و وضعیت فراتر از خیر و شر 2 در پایان سال 2020 به خوبی پیش می رود.

او گفت: «دنیای خیر و شر بیاند فوق‌العاده است. همانطور که می دانید شبکه Neflix تصمیم گرفت بر اساس آن فیلمی بسازد. به همین دلیل در تیم سازنده پیشرفت زیادی صورت گرفته و بازی به خوبی پیش می رود.»

نظر شما در مورد معرفی بازی Beyond Good and Evil 2 به عنوان یکی از جاه طلبانه ترین آثار تاریخ یوبی سافت چیست؟ فکر می کنید این اثر در چه تاریخی منتشر شود؟ آیا از تمدید روند تولید Biand Good & Evil 2 ناامید شده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle.com