منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Beyond Good and Evil 2 پس از پانزده سال ساخت، نویسنده جدیدی را استخدام کرده است

Beyond Good and Evil 2 پس از پانزده سال ساخت، نویسنده جدیدی را استخدام کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Beyond Good and Evil 2 پس از پانزده سال ساخت، نویسنده جدیدی را استخدام کرده است

بازی فراتر از خیر و شر 2 بدون شک در صدر لیست بازی هایی قرار دارد که نمی توانیم باور کنیم هنوز در حال توسعه هستند. یوبی سافت بارها تایید کرده است که ساخت دنباله ای برای بازی تحسین شده Beyond Good and Evil هنوز در دست ساخت است. اما این روند طولانی چه زمانی به پایان می رسد؟ ما هیچ ایده ای نداریم. یوبی سافت توانست نویسنده بازی Saints Row را جذب کند و او را به عنوان نویسنده ارشد این بازی منصوب کند.

سارا آرلانو در صفحه توییتر خود اعلام کرد که به یوبی سافت و مراحل تولید Beyond Good and Bad 2 می پیوندد. او پس از کار به عنوان طراح داستان برای شرکت های مختلفی مانند بلیزارد، ماجراجویی جدیدی را در یوبی سافت آغاز می کند. او همچنین یکی از نویسندگان Saints Row است که قرار است اواخر این ماه منتشر شود. او استودیو Volition را ترک کرد تا مسئولیت نویسندگی Beyond Good and Bad 2 را به عنوان نویسنده ارشد بر عهده بگیرد.

لازم به ذکر است که خبر Beyond Good and Evil 2 در سال 2008 منتشر شد و سپس گفته شد که مراحل تحقیق و بررسی در شرف آغاز است. از سال 2014، گهگاه اخباری مبنی بر ادامه تولید بازی دریافت می‌کنیم و یوبی‌سافت تایید کرده است که تولید بازی لغو نشده است. تاکنون تنها یک اثر هنری از بازی منتشر شده است و خبری از تاریخ انتشار آن نیست. یوبی سافت در انتشار هر چه دیرتر بازی دریغ نمی کند و به نظر می رسد این بازی همچنان نشانه هایی از حیات دارد. اضافه کردن یک نویسنده جدید به این معنی است که بازی هنوز در حال توسعه است.

نویسنده فراتر از خیر و شر ۲

به ساخت Beyond Good and Evil 2 ادامه دهید

سوابق کاری خانم سارا آرلانو بسیار درخشان است و او را فرد مناسبی برای هدایت تیم نویسندگی بازی جدید یوبی سافت می دانند. سخنگوی مایکروسافت در ایمیلی که به پی سی گیمر ارسال کرد، به سارا آرلانو برای حضور در تیم سازنده Beyond Good and Evil 2 خوش آمد گفت، این شخص همچنین نوشت که تیم سازنده Beyond Good and Bad 2 سخت در تلاش برای تولید این بازی هستند و در تلاش برای تحقق این موضوع هستند. وعده.

استخدام یک نویسنده ارشد برای این بازی خبر چندانی برای طرفداران نیست. این نشان می دهد که داستان و بخش هایی از آن هنوز نهایی نشده است. آگهی استخدام ثبت شده و نشانه هایی از شروع مجدد تولید وجود دارد. مشخص نیست در پانزده سال گذشته چه اتفاقی افتاده است و پیشرفت بازی تا کجا پیش رفته است. بدون شک این مکان مناسبی برای یک بازی ویدئویی پریمیوم نیست. مراحل تولید Beyond Good and Bad 2 وارد مرحله تست خارجی شده است.

Beyond Good and Evil 2 پس از پانزده سال ساخت، نویسنده جدیدی را استخدام کرده است

تریلر جدید Beyond Good And Evil 2 منتشر شد [E3 2018]

منبع: PCGAMER