منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Beamdog نشان می دهد MythForce، ماجراجویی Roguelit با الهام از کارتون های دهه 80

Beamdog نشان می دهد MythForce، ماجراجویی Roguelit با الهام از کارتون های دهه 80

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Beamdog نشان می دهد MythForce، ماجراجویی Roguelit با الهام از کارتون های دهه 80

بازی‌ساز کانادایی Beamdog رسماً از MythForce، جدیدترین بازی خود با الهام از فیلم‌های انیمیشن دهه 1980 رونمایی کرد. با ترکیب یک نبرد اول شخص در یک بسته ماجراجویی سرکش، MythForce با دسترسی اولیه در 20 آوریل به عنوان فروشگاه انحصاری Epic Games راه اندازی خواهد شد.

ترنت اوستر، مدیرعامل Beamdog در بیانیه ای گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که در نهایت کار اصلی تیم خود را نشان دهم.” “MythForce یک بازی خلق و خوی خوب است که با کودک درون ما صحبت می کند. در دسترسی اولیه، می‌خواهیم با بازیکنانی همکاری کنیم که از دیدگاه سالم دهه 80 ما برای MythForce هیجان‌زده هستند و بهترین بازی ممکن را بسازیم. انجمن کلید رساندن ما به 1.0 خواهد بود.”

MythForce برای عرضه اولیه خود به عنوان Episode 1: The Bastion of the Beast، چهار شخصیت برای بازی در اختیار خواهد داشت. هر شخصیت به سلاح‌ها و جادو دسترسی دارد که برای زنده ماندن از چالش‌های سخت‌تر قرار داده شده در کارت‌های ایجاد شده توسط رویه‌ها، که می‌توانند در حالت تعاونی یا انفرادی کاوش شوند، مورد نیاز خواهند بود.

MythForce
MythForce

آلبوم عکس

اگر می خواهید MythForce را امتحان کنید، اکنون برای لیست علاقه مندی ها در فروشگاه Epic Games موجود است.

پیش از این، Beamdog روی معرفی بازی‌های نقش‌آفرینی قدیمی‌تری مانند Baldur’s Gate و Planescape: Torment روی پلتفرم‌های مدرن کار می‌کرد و تلاش‌های این استودیو با استقبال خوبی از سوی طرفداران بازی فانتزی کلاسیک Dungeons & Dragons مواجه شد. MythForce اولین عنوان اصلی Beamdog از زمان تأسیس آن در سال 2009 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.