منو سایت

Battlefield 2042 نیروهای روسی را از بین نخواهد برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battlefield 2042 نیروهای روسی را از بین نخواهد برد

Battlefield 2042 نیروهای روسی را از بین نخواهد برد

مدیر کل استودیو تایید کرد که سازنده بازی Battlefield 2042 DICE پس از حمله روسیه به دنیای واقعی در اوکراین، نیروهای روسی را از بازی حذف نخواهد کرد. ربکا کوتاز اخیراً با Eurogamer صحبت کرده است که چگونه DICE در حال تغییر – و نه تغییر – Battlefield 2042 در نتیجه جنگ است.

EA تیم های روسی از جمله تیم ملی فوتبال روسیه را از جدیدترین ورزش های خود حذف کرد. کوتاز گفت، با این حال، نیروهای روسی در Battlefield 2042 باقی خواهند ماند.

در حال پخش: تریلر Battlefield 2042، فصل 1، Battle Pass

او گفت: “اول از همه، ما اینجا در DICE بودیم، البته، در 24 فوریه زمانی که از خواب بیدار شدیم تا ببینیم در شرق اروپا چه اتفاقی می‌افتد، مانند بقیه شوکه شدیم.” ما تعداد زیادی از اعضای تیم داریم که از اروپای شرقی می آیند و برای اینکه احساس راحتی کنیم مجبور شدیم با آن کنار بیاییم و ما اینجا هستیم که به آنها گوش می دهیم و به آنها کمک می کنیم تا از خودشان مراقبت کنند.”

کوتاز گفت که DICE یک «ممیزی» از Battlefield 2042 انجام داده است تا «تا حد امکان حساس» به وضعیت روسیه و اوکراین باشد. با این حال، حذف کامل نیروهای روسی از Battlefield 2042 ممکن است اتفاق نیفتد. او گفت: “تغییر در این بازی سرگرم کننده بسیار دشوار است.”

یکی از سخنگویان EA به Eurogamer گفت که ممیزی Battlefield 2042 شامل تنظیماتی در مواد درون بازی برای Battlefield 2042 و کمپین بازاریابی است.

«جناح‌های روسیه و ایالات متحده، همانطور که امروز در Battlefield 2042 ارائه شد، در فصل‌های خدمات زنده ما ادامه خواهند داشت. ما به نظارت بر آن ادامه می دهیم و در صورت لزوم سازگار خواهیم شد.

EA پس از حمله روسیه به اوکراین، فروش تمامی بازی ها و محتواها را در روسیه و بلاروس متوقف کرد.

این درگیری بر توسعه دهندگان در اوکراین نیز تأثیر گذاشت. توسعه Stalker 2 تحت تاثیر قرار گرفته است، زیرا GSC Gameworld بازی را تا سال 2023 به تعویق انداخت زیرا برخی از کارگرانش علیه روسیه اسلحه می گیرند.

اگر به دنبال کمک هستید، ما لیستی از سازمان های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده ایم که می توانید به آنها کمک مالی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.