منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Battlefield نحوه عملکرد حالت های بازی ارائه شده در پورتال را تغییر می دهد

Battlefield نحوه عملکرد حالت های بازی ارائه شده در پورتال را تغییر می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Battlefield نحوه عملکرد حالت های بازی ارائه شده در پورتال را تغییر می دهد

Battlefield نحوه عملکرد حالت های بازی ارائه شده در پورتال را تغییر می دهد

به‌روزرسانی بعدی تجربیات ارائه‌شده در پورتال Battlefield 2042، نحوه عملکرد حالت‌های ارائه‌شده را با تغییر در تعداد تجربه‌های ارائه‌شده و تعداد دفعات به‌روزرسانی آن‌ها تغییر خواهد داد. همانطور که در توییتر برای Battlefield Direct Communication اعلام شد، تعداد تجربیات ارائه شده به طور همزمان از پنج به دو کاهش می یابد، اما رژیم ها اکنون به جای یک بار، دو بار در هفته به روز می شوند.

این تغییر از رفرش بعدی، در روز پنجشنبه، 24 مارس، زمانی که حالت های ارائه شده برای شامل 2042 TDM، 1942 در برابر 2042 Conquest و Rush Hardcore به روز می شوند، اعمال می شود. پس از آن، تجربیات ارائه شده هفته ای دو بار، دوشنبه و پنجشنبه هر هفته به روز رسانی خواهد شد.

در حال پخش: تریلر جدید بازی Battlefield 2042 Portal

The Thread DICE توضیح می‌دهد که دلیل این تغییر تمرکز بیشتر روی حالت‌های بازی هنگام ارائه، با کاهش تعداد ارائه‌شده در هر زمان است. توسعه دهنده Battlefield همچنین یک تجربه جدید Battlefield Friday Night را معرفی می کند که هر جمعه به مدت 24 ساعت از طریق پورتال در دسترس خواهد بود و هر هفته یک تجربه بازی جدید در دسترس خواهد بود.

اگر هیچ یک از حالت های بازی ارائه شده شما را الهام نمی بخشد، Battlefield Portal همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا با ترکیب نقشه ها، سلاح ها و وسایل نقلیه از عناوین مختلف در سری Battlefield، حالت های بازی خود را ایجاد کنند.

با وجود فروش زیاد، Battlefield 2024 دوره راه اندازی سختی داشت، به طوری که اخیراً بیش از 120000 بازیکن طوماری را امضا کرده اند که خواستار بازپرداخت وجه بازی هستند. اگرچه DICE تعدادی پچ را منتشر کرده است که به مشکلات مربوط به بازخورد بازیکنان پرداخته است، بسیاری از بازیکنان هنوز از بازی ناراضی هستند.