منو سایت

Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 Remaster تابستان امسال منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Baldur's Gate: Dark Alliance 2 Remaster تابستان امسال منتشر می شود

Baldur's Gate: Dark Alliance 2 Remaster تابستان امسال منتشر می شود

بازسازی بازی ویدیویی مورد علاقه طرفداران Dungeon and Dragons Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 در راه است. این احتمالاً پس از انتشار مجدد قبلی Dark Alliance اصلی اجتناب ناپذیر بود. اگرچه تاریخ خاصی مشخص نشده است، Dark Alliance 2 قرار است تابستان امسال منتشر شود.

Dark Alliance 2 بر روی اکثر پلتفرم های بازی های ویدیویی از جمله رایانه شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین برای Steam Deck تایید شده است. این ریمستر از بازی Co-op محلی پشتیبانی می کند، اما از چند نفره آنلاین پشتیبانی نمی کند. با این حال، اگر یک نسخه از Steam دریافت کردید، می توانید از Remote Play برای بازی آنلاین با یک دوست استفاده کنید. می‌توانید همین حالا بازی آرزوها را در Steam و GOG فهرست کنید. صفحات فروشگاه کنسول و فروشگاه Epic Games به زودی فعال خواهند شد.

در حال پخش: تریلر بازسازی Baldur’s Gate: Dark Alliance II

بازی‌های Dark Alliance بر اکشن‌های اسپین‌آف بازی‌های نقش‌آفرینی رایانه‌ای با طوفان فکری‌تر Baldur’s Gate تمرکز دارند. Dark Alliance 2 مانند نسخه قبلی خود سیگنال هایی را از Diablo دریافت می کند. او به بازیکنان دستور می دهد تا یکی از پنج شخصیتی را که می توان بازی کرد، ایجاد و بهبود بخشید، زره ها و لوازم جانبی شخصی سازی شده را ایجاد و بهبود بخشید و با ارواح و اژدها در سطوح مختلف دشواری مبارزه کرد. اگر به دنبال رمان خارق العاده تری با سبک متن بازی های اصلی هستید، در اینجا پیدا نمی شود. این اصلا بد نیست، به خصوص اگر به دنبال هیجان نوستالژیک هستید. گاهی اوقات می‌خواهید بدون داستان‌های مست‌کننده یا یک رابط یکپارچهسازی با سیستمعامل دست و پا چلفتی، یک گابلین را برش دهید یا یک موشک جادویی به سمت یک ترول پرتاب کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.