منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Baldur’s Gate 3 هنوز “حدود یک سال از توسعه باقی مانده” قبل از دسترسی زودهنگام دارد

Baldur’s Gate 3 هنوز “حدود یک سال از توسعه باقی مانده” قبل از دسترسی زودهنگام دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Baldur's Gate 3 هنوز "حدود یک سال از توسعه باقی مانده" قبل از دسترسی زودهنگام داردBaldur's Gate 3 هنوز "حدود یک سال از توسعه باقی مانده" قبل از دسترسی زودهنگام دارد

اگرچه در دسترسی اولیه از اکتبر 2020، Baldur’s Gate 3 به زودی به طور رسمی راه اندازی نخواهد شد. استودیوی Larian می گوید که این بازی تا سال آینده دسترسی زودهنگام را ترک نخواهد کرد.

در یک مصاحبه پنلی، کارگردان Baldur’s Gate 3 Sven Vinke به Fanbyte گفت: “ما در مراحل نهایی توسعه هستیم، اما همچنان تعدادی پچ را منتشر خواهیم کرد. ما معتقدیم که در حال حاضر حدود یک سال از توسعه زمان باقی مانده است. بنابراین در چند ماه آینده در مرحله 1.0 نخواهد بود، اما ما با نمودارهای احتراق روبرو هستیم که پایین می آیند، نه بالا.”

در حال پخش: دروازه Baldur’s 3: Absolute Funzy – Barbarian

استودیو لاریان اخیراً پچ 7 را برای بازی Baldur’s Gate 3 منتشر کرده است که کلاس Barbarian را به بازی نقش آفرینی الهام گرفته از جدول اضافه می کند. با این کار تعداد کل کلاس های بازی به 9 کلاس می رسد.

ما همچنین از قبل تایید کرده ایم که چه زمانی نتیجه گیری در مورد عاشقانه های همراه بازی را خواهیم دید (در حال حاضر هیچ کس در بازی زنده نیست). طبق گفته استودیو لاریان، آنها به همراه نسخه کامل به بازی Baldur’s Gate 3 اضافه خواهند شد.

وینکه به Fanbyte گفت: ما هنوز کار زیادی برای تکمیل ماهواره داریم که صحنه های عاشقانه را در نظر می گیرد. «ما هنوز کار زیادی با آنها داریم. ما آزمایش کرده‌ایم، کارهای زیادی انجام داده‌ایم، و هنوز تنظیماتی داریم که باید انجام دهیم. بنابراین من تصور می کنم که اکثر آنها با 1.0 آنلاین می شوند زیرا دیر آماده می شوند.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.