منو سایت

Atlas Fallen در بهار 2023 اکران خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Atlas Fallen در بهار 2023 اکران خواهد شد

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط ناشر بازی Atlas Fallen یعنی Focus Home Entertainment، این عنوان با کمی تاخیر مواجه شده و در بهار 2023 منتشر می شود. Atlas Fallen یک بازی نقش آفرینی RPG است که در Gamescom 2022 ارائه شده است. این بازی در حال حاضر توسط استودیو آلمانی در حال ساخت است. Deck13 Interactive.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تیم سازنده عنوان Atlas Fallen برای ارائه بهتر و قوی تر آن تا بهار 2023 به تعویق افتاده است که پیش از این شایعه شده بود که در اوایل سال 2023 عرضه خواهد شد. طرفداران معتقدند این تاخیر می تواند احتمالاً به تیم Deck13 Interactive کمک کنید تا بازی را در زمان کافی توسعه دهند و آن را به پتانسیل مطلوب خود برسانند. با این حال عنوان Atlas Fallen با تریلر در کنفرانس Opening Night Live با توجه و استقبال بسیاری از طرفداران مواجه شد.

زمان انتشار Atlas Fallen است

انتشار Atlas Fallen بهار 2023

در حالی که طبق اطلاعات دریافتی Focus Home Entertainment و گفته های خود سازندگان، بازی Atlas Fallen بیشتر از عناوین Horizon و God of War الهام گرفته شده است و سبک Suzlike جایی در این اثر نخواهد داشت.

خبرنگارانی که در مراسم گیمزکام 2022 توانستند تنها قسمت کوتاهی از این عنوان را تجربه کنند اذعان داشتند که این عنوان بسیار بهتر و جذابتر از تریلر منتشر شده است و در بازی می توانید با پیدا کردن یک دستکش جادویی، شن های اطلس را کنترل کنید. که از نیرو در برابر نیروهای شیطانی در بازی استفاده کنید.

این خبرنگاران همچنین مدعی هستند که گیم پلی بازی یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این عنوان است و با الهام گرفتن از مکانیک های گیم پلی Monster Hunter به نظر می رسد که استودیوی سازنده در مسیر درستی قرار گرفته است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در رابطه با این بازی در دسترس نیست و باید منتظر اخبار بیشتری در روزهای آینده باشیم. با این حال، Atlas Fallen برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی در بهار 2023 منتشر خواهد شد.

منبع: wccftech