منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Assassin’s Creed Valhalla: Dawn Of Ragnarok به کل مجموعه اشاره خواهد کرد، نه فقط Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn Of Ragnarok به کل مجموعه اشاره خواهد کرد، نه فقط Valhalla

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Valhalla: Dawn Of Ragnarok به کل مجموعه اشاره خواهد کرد، نه فقط Valhalla

Assassin's Creed Valhalla: Dawn Of Ragnarok به کل مجموعه اشاره خواهد کرد، نه فقط Valhalla

Avor قرار است در قسمت بعدی Assassin’s Creed Valhalla، Dawn of Ragnarök، که بر روی ژاوی / اودین و تلاش آنها برای نجات پسرشان بالدر از غول آتش سوزی Surtr تمرکز دارد، در صندلی عقب بنشیند. این افزونه حاوی رازهایی است که به بقیه فرنچایز Assassin’s Creed اشاره می کند، که یوبی سافت مونترال پیش بینی می کند برای طرفداران قدیمی Assassin’s Creed جذاب خواهد بود.

گئورگی پوپوف، کارگردان Dawn of Ragnarok به GameSpot گفت: «ما نکات کوچکی را در قالب استعاره، شباهت و ارجاع به طرفداران هاردکور Assassin’s Creed به طور کلی بیان کردیم. “ما قویاً معتقدیم که رمز و راز زمانی بهترین است که به تخیل سپرده شود – بنابراین تفسیر و تجزیه و تحلیل این سرنخ ها و ایجاد ارتباط با عصر عیسی به عهده بازیکنان خواهد بود.”

در حال پخش: پیش نمایش Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök Hands Off

در ادامه اسپویلرهای بازی Assassin’s Creed Valhalla آمده است.

پوپوف همچنین تصریح کرد که هیچ بخش امروزی در طلوع Ragnarok وجود نخواهد داشت. بنابراین بعید است در مورد شخصیت مدرن کنونی باسیم (تجسم لوکی) چیز جدیدی بیاموزیم و اینکه آیا هیچ حقیقتی در گزارش های مربوط به یک بازی کوچک آینده Assassin’s Creed، مخفیانه، برای او وجود دارد که در سال 2022 یا 2023 عرضه می شود.

به شخصه امیدوارم این گزارش ها درست باشد. من همچنان بر این عقیده هستم که Assassin’s Creed باید با تنظیماتش کوچکتر باشد نه بزرگتر. و با مدت زمان 35 ساعت، طلوع راگناروک با وجود نیاز به گنجاندن طلوع راگناروک در Assassin’s Creed Valhalla مانند یک تجربه کوچک فریبنده به نظر نمی رسد.

با این حال، بدون اینکه قادر به دیدن ارجاعات اضافی به Basim و آنچه در آینده برای Assassin’s Creed باشد، Dawn of Ragnarök احتمالاً به جای آن به بازی‌های گذشته مانند Valhalla اشاره خواهد کرد. من حدس می‌زنم که شاهد خلق چند حکیم دیگر و همچنین تصاویری از چگونگی اتفاق افتادن رویدادهایی باشیم که فقط در بازی‌های گذشته درباره آنها صحبت کرده‌ایم.

به گفته پوپوف، Dawn of Ragnarök سال دوم محتوای Valhalla را پس از راه‌اندازی آغاز کرد. او گفت: “بازیکنان شاهد بازگشت جشنواره ها با جوایز جدید خواهند بود و می توانند منتظر محتوای رایگان بیشتر و همچنین حالت بازی آینده باشند.”

هیچ‌کدام از این‌ها به نظر نمی‌رسد که پس از راه‌اندازی برنامه‌های افزودنی بزرگ‌تری بر اساس داستان‌هایی مانند خشم درویدها، محاصره پاریس، داستان‌های متقاطع یا طلوع راگناروک دریافت کنیم، اما مطمئناً این موضوع را رد نمی‌کند. فقط باید صبر کنیم و ببینیم

طلوع راگناروک در 10 مارس آغاز می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.