منو سایت

Assassin’s Creed Mirage رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Mirage رسما معرفی شد

یوبی سافت پس از شایعات مختلف در مورد Assassin’s Creed جدید و همچنین تصویر لو رفته از Assassin’s Creed Mirage، رسما بازی جدید را معرفی کرد. اکانت توییتر یوبی سافت در توییتی جدید وجود این بازی را تایید کرد و همچنین اعلام کرد که رویداد Ubisoft Forward هفته آینده زمان رسمی معرفی بازی خواهد بود و اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد.

فاش شدن تصویر بازی Assassin’s Creed Mirage این باعث شد شایعات روزهای آخر قوت بگیرد. یوبی سافت به دلیل نقض کپی رایت درخواست حذف تصویر را داد و سپس رسما از بازی جدید Assassin’s Creed رونمایی کرد. این شرکت فرانسوی اولین تصویر از بازی را منتشر کرد و شاهد حضور باسیم در شهر بغداد هستیم. طراحی شهروندان و سربازان کاملا شبیه به دوران تاریخی دوران شکوفایی بغداد و مطابق با تصاویر قبلی منتشر شده است.

تصویر Assassin's Creed Mirage Baghdad

معرفی رسمی بازی Assassin’s Creed Mirage

یوبی سافت از طرفداران سری Assassin’s Creed دعوت کرد تا شاهد عرضه Assassin’s Creed Mirage باشند. یوبی سافت در توییتی جدید نوشت: Assassin’s Creed Mirage، Assassin’s Creed جدید است. بی صبرانه منتظر معرفی بازی در تاریخ 10 سپتامبر در رویداد Ubisoft Forward هستیم.” توییت جدید هیچ اطلاعاتی از بازی فاش نمی کند و تنها شایعات اخیر در مورد نام نسخه جدید و فضای آن را تایید می کند. با این حساب، سفر به بغداد در جدیدترین ماجراجویی Assassin’s Creed.

طبق گزارش های اخیر، بازی Assassin’s Creed Mirage در حال دور شدن از فضای نقش آفرینی نسخه های اخیر است. هیچ دیالوگی برای انتخاب وجود ندارد و جنسیت شخصیت اصلی اهمیتی نخواهد داشت. در واقع شاهد داستانی کاملا متمرکز بر شخصیت باسیم خواهیم بود و گیم پلی بازی بر اساس مخفی کاری و ترور خواهد بود. تصویر منتشر شده نیز حمله باسیم به یک هدف خاص را نشان می دهد و با نسخه های اولیه این بازی همخوانی دارد.

یوبی سافت پس از انتشار Assassin’s Creed Mirage خود را برای تولید محتوا آماده می کند. طبق تصویر فاش شده، محتوای مربوط به داستان علی بابا و چهل دزد بغداد آماده شده و پس از انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. در همان زمان، توسعه Assassin’s Creed Infinity ادامه دارد. این پروژه بزرگ، دنیای Assassin’s Creed را به یک سرویس زنده تبدیل می کند و هر بار محتوای داستانی جدیدی به آن اضافه می کند. رویداد Ubisoft Forward در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) برگزار می شود و اطلاعات کاملی از بازی های جدید این کمپانی فرانسوی به دست خواهیم آورد.

شایعه شده است که Assassin’s Creed به ژاپن سفر می کند که جف گراب می گوید بخشی از پروژه لایو اکشن سریال خواهد بود. نظر شما درباره سفر این سریال به شهر تاریخی بغداد چیست؟ آیا انتظار این بازی را داشتید؟

منبع: IGN