منو سایت

Assassin’s Creed Mirage به طور کامل فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Mirage به طور کامل فاش شد

طبق آخرین اخبار بازی، در جریان رویداد Ubisoft Forward، Assassin’s Creed Mirage به طور کامل رونمایی شد. یک تجربه اکشن ماجراجویی در سری Assassin’s Creed که بر روی مخفی کاری و پارکور تمرکز دارد.

شرکت یوبی سافت برخی از محصولات خود را در رویداد Ubisoft Forward به نمایش گذاشت. Assassin’s Creed Mirage یکی از آثار ارائه شده توسط رویداد مذکور است. در این اثر از شخصیت باسم بن اسحاق به عنوان شخصیت اصلی استفاده شده و وقایع در شهر بغداد می گذرد. از نظر تاریخی، بازی جدید سری Assassin’s Creed 10 سال با بازی Assassin’s Creed Valhalla فاصله دارد. Assassin’s Creed Mirage به گونه ای طراحی شده است که یک تجربه مدرن با محوریت ریشه های سری Assassin’s Creed باشد. در این اثر استودیو یوبی سافت بوردو از سه رکن اصلی این آثار یعنی مخفی کاری، پارکور و کشتن افراد مختلف استفاده می کند.

در رویداد Ubisoft Forward، گیم پلی Assassin’s Creed Mirage نمایش داده نشد و سازندگان تنها به یک تریلر سینمایی بسنده کردند. در این تریلر می بینیم که چگونه باسیم از یک دزد خیابانی به یک قاتل استاد تبدیل می شود. او این روند را زیر نظر روشن، یک قاتل ایرانی با بازی شهره آغداشلو (برنده جایزه امی) طی می کند. سارا بولی کارگردان داستان Assassin’s Creed Mirage اعلام کرد که شخصیت های تاریخی زیادی از جمله رهبران سیاسی در این اثر حضور خواهند داشت.

گیم پلی Assassin's Creed Mirage رونمایی شد

بغداد در Assassin’s Creed Mirage به چهار منطقه تقسیم شده است

علاوه بر دموهای عمومی، Ubisoft Bordeaux جزئیات بیشتری از Assassin’s Creed Mirage را در اختیار رسانه ها قرار داد. بر این اساس، بازی مذکور مانند آثار اولیه سری Assassin’s Creed در مناطق شهری اتفاق افتاد و بغداد به چهار منطقه مختلف تقسیم شده است. علاوه بر شهر بغداد، قسمت هایی از Assassin’s Creed Mirage در قلعه الموت، مقر Hidden Ones نیز پخش خواهد شد.

دنیای بازی Assassin’s Creed Mirage با در نظر گرفتن مسیرهای پارکور و مخفی کاری طراحی شده است. به همین دلیل، باید انتظار داشته باشید که مسیرهای مختلفی برای رسیدن به پشت بام ها و مکان های مخفی وجود داشته باشد. سیستم تشخیص بهبودیافته به شما امکان می دهد در حین انجام بازی های مخفیانه اطلاعات دقیق تری در مورد محیط بدست آورید. یوبی سافت قول داده است که Assassin’s Creed Mirage شاهد بازگشت برخی از حرکات پارکور کلاسیک از جمله چرخش و دویدن با سرعت بالاتر برای شخصیت اصلی خواهد بود.

بازگشت به ریشه های سری Assassin’s Creed به این معنی است که ساختار RPG بازی های مدرن از Assassin’s Creed Mirage حذف شده است. بازی سعید به عنوان یک امر خطی تر با تمرکز بر داستان توصیف می شود. مانند بازی های اولیه سری Assassin’s Creed، بازی Assassin’s Creed Mirage دارای زنجیره ای از مراحل خطی است که پس از گذراندن برخی از آنها می توانید از بین کوئست های موجود، ماموریت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Assassin's Creed Mirage به طور کامل فاش شد

تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد [Ubisoft Forward]

قلعه الموت یکی از لوکیشن های Assassin’s Creed Mirage است

برخی از ماموریت‌هایی که می‌توانید در Assassin’s Creed Mirage انجام دهید به عنوان جعبه سیاه شناخته می‌شوند. به گفته یوبی سافت، تمرکز اصلی ماموریت های Black Box کشتن شخصیت های مختلف است. جزئیات زیادی در مورد این مراحل وجود ندارد، اما گفته می شود که بازیکنان می توانند ابزار و روش انهدام هدف را تعیین کنند. ممکن است این مراحل بازی Assassin’s Creed Mirage شبیه به ماموریت های Assassination بازی Assassin’s Creed Unity باشد. در این کار راه های مختلفی برای نفوذ به سایت و کشتن هدف مورد نظر وجود داشت.

در حالی که Assassin’s Creed Mirage بازگشتی به ریشه های سری Assassin’s Creed است، چندین ویژگی جدید را نیز معرفی می کند. همراه عقاب که در Assassin’s Creed Origins معرفی شد نیز در این اثر حضور دارد. به گفته یوبی سافت، شما می توانید از عقاب برای شناسایی مسیرهای مخفیانه استفاده کنید. اما در حین استفاده از این قابلیت، باید مراقب دشمنان کماندار جدیدی باشید که عقاب را هدف قرار می دهند. علاوه بر این، Basim می تواند از فوکوس Assassin استفاده کند. این ویژگی زمان را کند می کند و به او اجازه می دهد چندین دشمن را به طور همزمان نابود کند. این ویژگی عملکردی شبیه به سیستم برچسب گذاری و اجرای سری Splinter Cell دارد.

در کنار این عناصر جدید، به نظر می رسد مهارت ها و توانایی های شخصیت باسیم دقیقاً مطابق با ریشه های سری Assassin’s Creed باشد. او قادر است از انواع تله ها و اشیاء پنهان برای مقابله با دشمنان استفاده کند. علاوه بر این او می تواند از عناصر موجود در محیط برای از بین بردن دشمنان خود استفاده کند. به عنوان مثال می توانید روی آنها داربست بیندازید.

گیم پلی Assassin's Creed Mirage رونمایی شد

با استفاده از عقاب می توانید مسیرها و دشمنان را شناسایی کنید

Assassin’s Creed Mirage سال آینده برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. این اثر در سه نسخه عرضه خواهد شد: نسخه استاندارد با قیمت 50 دلار، نسخه دلوکس با قیمت 60 دلار (شامل محتوای اضافی). ) و یک نسخه کلکسیونی به قیمت 150 دلار (شامل مواردی از جمله مجسمه 32 سانتی متری باسیم).

نظر شما در مورد رونمایی از Assassin’s Creed Mirage چیست؟ آیا ویژگی های این شغل توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما Assassin’s Creed Mirage می تواند خاطرات آثار اولیه سری Assassin’s Creed را زنده کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN