منو سایت

Assassin’s Creed Mirage با دوبله کامل عربی منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Mirage با دوبله کامل عربی منتشر می شود

طی دو روز گذشته، هواداران Assassin’s Creed مورد بمباران اخبار و بازی های مختلف این سری قرار گرفته اند. ما شاهد رونمایی Assassin’s Creed در ژاپن فئودال بودیم و سپس جزئیات داستان Assassin’s Creed Hexe فاش شد. مهم ترین بازی این سری که سال آینده عرضه می شود و نسبت به بقیه کوتاهتر است، Assassin’s Creed Mirage این بازی در مورد شخصیت باسیم در بغداد نام دارد و طبق آخرین اخبار بازی از دوبله کامل عربی پشتیبانی می کند.

جزئیات مختلفی از بازی کوتاه Assassin’s Creed منتشر شده است. طول داستان Assassin’s Creed Mirage حدود پانزده تا بیست ساعت خواهد بود و همچنین شاهد انتشار بسته الحاقی چهل دزد بغداد خواهیم بود. برای بسیاری از بازیکنان این سوال مطرح بود که آیا سفر این سریال به شهر بغداد به زبان عربی گفته می‌شود یا نه و به گفته یوبی‌سافت، زبان عربی به طور کامل پشتیبانی می‌شود و صداپیشگان فردی روی دوبله بازی کار می‌کنند.

Assassin’s Creed Mirage با پیروی از دوران جوانی Basim به عنوان یک قاتل در عصر طلایی بغداد مورد حمایت گیمرهای عرب قرار گرفت. یوبی سافت دوبله کامل عربی را برای بازیکنان عرب زبان آماده کرده است تا از داستان جدید لذت ببرند. مالک طفا، مدیر تنوع یوبی‌سافت، در توییتر نوشت: «چه بازی را می‌توان در عصر طلایی بغداد بدون دیالوگ زبان اصلی تنظیم کرد؟ Assassin’s Creed Mirage با دوبله کامل عربی منتشر می شود.

دوبله عربی Assassin's Creed Mirage

دوبله عربی Assassin’s Creed Mirage

کاربران توییتر از او پرسیدند که آیا این نسخه فقط در خاورمیانه فروخته می شود یا برای همه بازیکنان در سراسر جهان در دسترس خواهد بود؟ وی در پاسخ گفت که برای اولین بار در تاریخ این سریال دوبله عربی در تمامی نسخه ها موجود است و مختص منطقه نیست. Assassin’s Creed Mirage با یک تریلر سینمایی مهیج رونمایی شد و طبق اطلاعات رسمی، شخصیت باسیم برای یافتن پاسخ سوالات و همچنین اجرای عدالت بیرون آمده است. باسیم به گروه قاتلان می پیوندد و هویت و توانایی های این گروه را می آموزد.

حضور شهره آغداشلو در Assassin’s Creed Mirage قطعی شد و او در نقش یک زن ایرانی به نام روشن بازی خواهد کرد. او از ایفای نقش در بازی Assassin’s Creed لذت می برد و می گوید که رابطه نزدیکی با شخصیت روشن برقرار کرده است. پیش فروش بازی Assassin’s Creed Mirage برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی آغاز شده است و می توانید آن را با قیمت 50 دلار خریداری کنید. طبق آخرین شایعات، بازی جدید در بهار سال 2023 و احتمالا اوایل ژوئن منتشر خواهد شد.

Assassin's Creed Mirage با دوبله کامل عربی منتشر می شود

تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد [Ubisoft Forward]

منبع: TheGamer