منو سایت

Assassin’s Creed Heroes Ezio و Avor این هفته به Fortnite می پیوندند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed Heroes Ezio و Avor این هفته به Fortnite می پیوندند

به قول معروف Assassin’s Creed به بازی Fortnite می آید. سری موفقیت‌های پنهان یوبی‌سافت در حال تبدیل شدن به جدیدترین فرنچایز معروفی است که با بازی محبوب Battle Royale عرضه می‌شود، زمانی که Ezio و Eivor این هفته به فهرست اضافه می‌شوند.

لباس Ezio Auditore از فروشگاه درون‌بازی در 7 آوریل در ساعت 17:00 PT / 20:00 ET شروع می‌شود. بسته DLC با تیغه پنهان Ezio مانند کلنگ ارائه می شود.

Assassin's Creed به بازی Fortnite می آید
Assassin’s Creed به بازی Fortnite می آید

گالری

Eivor از Assassin’s Creed Valhalla نیز در آن زمان به Fortnite آمد. لباس او دارای سبک جایگزین “پوشش” و همچنین زرق و برق مشکی به شکل سپر Eivor با آرم قبیله Raven است. این بسته همچنین شامل کلنگ Eivor’s Raven است. علاوه بر این، گلایدر Wolf-Kissed Longboat به عنوان بخشی از همکاری در Assassin’s Creed به فروشگاه Fortnite می آید.

بسته Eivor همچنین شامل احساسات وایکینگ War Cry است، که ایور را می بیند که سپر و تبر خود را در یک حالت بسیار تهدیدآمیز به هم می زند.

آیتم های Ezio و Eivor را می توان جداگانه خریداری کرد یا بازیکنان می توانند Tales را از بسته Animus خریداری کنند. این شامل تمام موارد فوق و همچنین این موارد اضافی است:

  • بوسه شده توسط اسپری گرگ
  • صفحه بارگیری Eivor’s Fury
  • شکلک قبیله Raven
  • قصه هایی از پرچم آنیموس

صفحه بارگیری زیر و گالری بالا را بررسی کنید تا نگاهی دقیق‌تر به محتوای Assassin’s Creed داشته باشید که این هفته برای Fortnite عرضه می‌شود.

صفحه شارژ Eivor's Fury بسیار چشمگیر است
صفحه شارژ Eivor’s Fury بسیار چشمگیر است

در دیگر اخبار یوبی سافت، این شرکت به تازگی اعلام کرده است که Rainbow Six Siege روی دستگاه های تلفن همراه عرضه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.