منو سایت

Assassin’s Creed مهمان جدید Garena Free Fire خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed مهمان جدید Garena Free Fire خواهد بود

در حالی که طرفداران گارنا منتظر حضور BTS در Garena Free Fire هستند. رویداد دیگری با حضور شخصیت هایی از بازی Assassin’s Creed در راه است که می تواند چهره جدیدی به این بازی موبایل بتل رویال ببخشد. رویداد جدید Garna Free Fire با اضافه شدن ساختمان های معروف Assassin’s Creed همراه است و بازیکنان می توانند با بالا رفتن از ساختمان بلند جدید جهش را برای قاتلان سریالی تکرار کنند.

طبق آخرین اخبار بازی، ساختمان جدیدی به بازی Garena Free Fire برمودا با نام Sanctuary اضافه شده است. ساختمان های مختلفی در این منطقه وجود دارد که مملو از آیتم های مختلف است و به بازیکنان فرصت خوبی برای ارتقای سلاح ها می دهد. همچنین یک برج بزرگ در جلو وجود دارد. بازیکنان می توانند از برج بالا رفته و همان پرش را برای سری Assassin’s Creed به نام Leap of Faith تکرار کنند. پرش از بالاترین نقطه برج تغییری در سلامت و زندگی بازیکنان ایجاد نمی کند.

Assassin's Creed Garena Free Fire

Assassin’s Creed در Garena Free Fire

علاوه بر برج، پنج ساختمان جدید به بازی Garna Free Fire اضافه شده است تا نقشه، حال و هوای بازی Assassin’s Creed را پیدا کنید. این ساختمان ها معماری خاصی دارند و همچنین مملو از آیتم های خاص هستند. ورود به این ساختمان ها عادی نیست و باید کلید را در کادرهای نقشه پیدا کنید. به عبارت دیگر ورود به ساختمان های جدید نیاز به یک کلید مخفی دارد و این کلیدها در قسمت های مختلف نقشه پراکنده شده اند و حتی برخی از آنها در اختیار بازیکنان AirDrop قرار می گیرد.

ساختمان های جدید پر از سلاح های قدرتمند و آیتم های کمیاب هستند و اگر بتوانید کلید یکی از آنها را پیدا کنید. شما پیروزی را تضمین کرده اید. علاوه بر تغییرات در نقشه بازی Garena Free Fire، پوسته های جدیدی از Assassin’s Creed در راه است. بازیکنان با خرید پوسته های جدید به قهرمانان Assassin’s Creed تبدیل می شوند. همچنین گلوله هایی برای هواپیما و مسلسل وجود دارد.

Garna Free Fire و Free Fire Max به صورت رایگان برای کاربران اندروید و iOS در دسترس هستند. تورنمنت ها نسبت به سایر بازی های بتل رویال مانند PubJie Mobile سریعتر هستند و به جای 100 نفر، فقط 50 نفر روی کارت های کوچکتر هستند. مسابقات حدود ده دقیقه طول می کشد و بازی نیازی به تلفن همراه قدرتمند ندارد. شایان ذکر است که شرکت گارنا هر بار رویدادهای جدیدی را برای بازی برگزار می کند و با افراد مهمی مانند کریستیانو رونالدو همکاری نزدیک داشته است. منتظر رویداد Assassin’s Creed در Garena Free Fire باشید.

منبع: GameSpot