منو سایت

Assassin’s Creed جدید در حال سفر به ژاپن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Assassin's Creed جدید در حال سفر به ژاپن است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و بر اساس صحبت های جف گراب، روزنامه نگار سرشناس صنعت بازی های ویدیویی، یکی از محیط های بازی جدید سری Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed Infinity در ژاپن خواهد بود.

در روزهای اخیر شایعات مختلف و متعددی در مورد بازی بعدی سری Assassin’s Creed در رسانه های مختلف منتشر شده است. اخیراً گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه یوبی‌سافت در حال کار بر روی نسخه کوچک‌تری از بازی‌های اصلی مبتنی بر مخفی کاری به نام Assassin’s Creed Rift است. در این گزارش گفته شد که بازی Assassin’s Creed Rift بر روی آزتک ها تمرکز خواهد کرد. پس از مدت کوتاهی جیسون شرایر روزنامه نگار سرشناس این شایعه را تکذیب کرد و اعلام کرد که کار مذکور در بغداد انجام خواهد شد.

حال شایعه دیگری به لیست گمانه زنی ها در رابطه با سری Assassin’s Creed اضافه شده است. این شایعه مربوط به بازی Assassin’s Creed Infinity است. Assassin’s Creed Infinity یک سرویس زنده است که دارای چندین بازی و محیط های مختلف است و هر روز تعداد بیشتری به آن اضافه می شود. در طول قسمت جدید پادکست Game Mess Decides، جف گراب اطلاعاتی را که از منابع مختلف درباره بازی Assassin’s Creed Infinity شنیده بود با شنوندگان خود به اشتراک گذاشت.

به گفته جف گراب، یکی از محیط های بازی جدید Assassin’s Creed ژاپن خواهد بود. این روزنامه نگار صنعت بازی های ویدیویی در ادامه عنوان کرد که بازی Assassin’s Creed Infinity یک بازی نقش آفرینی جهان باز است و ویژگی هایی مشابه آثار اخیر سری Assassin’s Creed دارد. به گفته جف گراب، Assassin’s Creed Infinity از نظر ویژگی ها و مقیاس در تضاد با Assassin’s Creed Rift خواهد بود. اظهارات او با گزارش هایی که قبلا منتشر شده بود مطابقت دارد.

Assassin's Creed Japan بازی Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Infinity در طول زمان تکامل می یابد

برای مدت طولانی، بسیاری از بازیکنان می خواستند از ژاپن به عنوان محل بازی Assassins استفاده کنند. به همین دلیل منطقی است که کمپانی یوبی سافت به خواسته بازیکنان توجه کرده و از این کشور به عنوان یکی از محیط های بازی Assassin’s Creed Infinity استفاده کرده است. سازندگان بازی Assassin’s Creed Infinity می توانند با پیشنهاد ژاپن به عنوان یکی از قسمت های بازی در زمان عرضه یا اضافه شدن آن در آینده، بازیکنان زیادی را به خود جذب کنند.

Ubisoft قصد دارد آینده سری Assassin’s Creed را در رویداد Ubisoft Forward Showcase در ماه سپتامبر به نمایش بگذارد. انتظار می رود Assassin’s Creed Rift به طور رسمی در این رویداد معرفی شود. همچنین ممکن است در این رویداد اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد Assassin’s Creed Infinity ارائه شود.

نظر شما در مورد احتمال یک سفر دیگر Assassin’s Creed به ژاپن چیست؟ آیا استفاده از این فضا مورد استقبال بازیکنان قرار خواهد گرفت؟ به نظر شما چه محیط های دیگری در Assassin’s Creed Infinity وجود دارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt