منو سایت

Ark: Ultimate Survivor Edition در ماه سپتامبر در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ark: Ultimate Survivor Edition در ماه سپتامبر در دسترس است

Ark: Ultimate Survivor Edition در ماه سپتامبر برای نینتندو سوییچ عرضه می شود و بازی اصلی را به همراه چندین بسته الحاقی ترکیب می کند. این شامل Scorched Earth، Aberration، Extinction و هر دو قسمت Genesis است و با ورود به سیستم بازی هیبریدی نینتندو به قیمت 50 دلار به فروش می رسد.

برای آن دسته از بازیکنانی که از قبل نسخه معمولی Ark on Switch را دارند، به‌روزرسانی کاملی از عملکرد، گرافیک و بهینه‌سازی بازی دریافت خواهند کرد. Wildcard توسعه دهنده Ark Studio می گوید که یک توسعه دهنده شخص ثالث برای اجرای این نسخه جدید Ark استخدام شده است که منجر به بازنویسی کامل کد Switch بازی شده و بر روی آخرین نسخه Unreal Engine 4 توسعه یافته است.

تمام داده‌ها و سوابق پیشرفت موجود در پخش‌کننده سوییچ، زمانی که به‌روزرسانی اعمال می‌شود، حفظ می‌شود.

جلد Ark Ultimate Survivor Edition
جلد Ark Ultimate Survivor Edition

Jesse Rapczak، یکی از بنیانگذاران و یکی از کارگردانان Studio Wildcard می گوید: «بازطراحی گیم پلی Ark on Switch مدتی است که در رادار ما بوده است و ما خوشحالیم که تیم با استعدادی را پیدا کرده ایم که می تواند به ما در تحقق این چشم انداز کمک کند.

اخیراً فرنچایز Ark به رشد خود ادامه داده است، زیرا یک سریال انیمیشنی مبتنی بر بازی اکشن ماجراجویی با دایناسور در حال ساخت است، همراه با یک دنباله کامل با بازی وین دیزل. ستاره «سریع و خشن» نه تنها چهره شخصیت اصلی بازی سانتیاگو است، بلکه به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی نیز فعالیت خواهد کرد.

اگر می‌خواهید بازی را روی پلتفرم دیگری امتحان کنید، Ark: Survival Evolved در حال حاضر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس از طریق سرویس اشتراک Xbox Game Pass و همچنین کنسول‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.