منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Apex Legends Season 13 Storm Point تغییر نقشه احتمالاً توسط Respawn اذیت شده است

Apex Legends Season 13 Storm Point تغییر نقشه احتمالاً توسط Respawn اذیت شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Season 13 Storm Point تغییر نقشه احتمالاً توسط Respawn اذیت شده است

Apex Legends Season 13 Storm Point تغییر نقشه احتمالاً توسط Respawn اذیت شده است

Respawn شروع به آزار دادن توسعه بعدی برای Apex Legends کرده است، که احتمالاً به‌روزرسانی نقشه Storm Point است. این تنها نقشه نبرد سلطنتی Apex Legends است که دست نخورده باقی مانده است، یعنی باید توسط Respawn به طور کامل نابود شود.

این تیزر کوچک است – یک گیف روی صفحه کامپیوتر است که هشدار می دهد یک “رویداد لرزه ای عمیق” شناسایی شده است. یک مدل سه بعدی از بستر دریا، چندین صفحه تکتونیکی را نشان می دهد که باعث ایجاد یک الگوی موجی دراماتیک می شود. به نظر می رسد که این زمین لرزه می تواند باعث ایجاد یک سونامی به اندازه کافی بزرگ شود که به طور جزئی (یا به طور کامل) نقطه طوفان را سیل کند.

در متن همراه، Respawn، آمده است: “این احتمالاً فقط یک نقص در تجهیزات است.” البته Respawn. مطمئن.

ما نمی‌توانیم چیز زیادی فراتر از صفحه کامپیوتر ببینیم، اما اتاق شبیه برخی از پاسگاه‌های یافت شده در Storm Point است، یکی از دو نقشه Apex Legends که در وسط یک اقیانوس عظیم واقع شده است (دیگری Kings Canyon– The End of جهان از کوه ها احاطه شده است و المپ در آسمان است).

تغییرات نقشه به طور سنتی در شروع فصل‌های جدید اتفاق می‌افتد، بنابراین Respawn احتمالاً آنچه در فصل 13 می‌آید آزاردهنده است. البته، همانطور که نقشه راه فصل 12 Apex Legends نشان می‌دهد، این می‌تواند یک تیزر برای فتح جدید یک شهر خاص به این افسانه باشد. که رویداد دیگری برنامه ریزی شده است و ممکن است در طول رویدادها تصرف های جدید شهرها آغاز شود.

Storm Point تنها نقشه نبرد سلطنتی است که تصاحب شهر یا تغییر نقشه دریافت نکرده است، بنابراین به احتمال زیاد نقشه بعدی هر چه که این توییت را آزار می دهد، به روز شود. با این حال، در نشت غول‌پیکر اطلاعات از Apex Legends، مفاهیم اولیه‌ای را دیدیم که شبیه یک نقطه طوفان‌شده به نظر می‌رسید، بنابراین کاملاً محتمل به نظر می‌رسد.

برای حمایت بیشتر از این نشت، dateminers او خرخر کرد و SomeoneWhoLeaks دارایی‌های درون بازی پیدا کرده‌اند که به تغییرات نقشه اشاره می‌کنند که به Storm Point در فصل 13 می‌آید. اولی شواهدی از یک نقطه مورد علاقه جدید پیدا کرده است که به شما امکان می‌دهد IMC Specters را ایجاد و کنترل کنید، که نشان می‌دهد شخصیت فصل جدید بازی 13 ممکن است ارتباطی با گروه داشته باشید – بیشتر از نظریه من حمایت می کند که نیوکاسل برادر بنگلور، یک سرباز سابق IMC جکسون ویلیامز است. دومی پرونده های استخوانی لویاتان را پیدا کرد که ممکن است نشان دهد که بقایای جانوران غول پیکر در استورم پوینت شسته خواهند شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.