منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Apex Legends PvE را در فصل 13 دو برابر کرد و IMC Armories را به Storm Point اضافه کرد.

Apex Legends PvE را در فصل 13 دو برابر کرد و IMC Armories را به Storm Point اضافه کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends PvE را در فصل 13 دو برابر کرد و IMC Armories را به Storm Point اضافه کرد.

فصل 13 Apex Legends در 10 می آغاز شد و برادر بنگلور، جکسون ویلیامز، به عنوان افسانه جدید اضافه شد – او خود را به عنوان نیوکاسل، مردی که بارها تلاش کرد و نتوانست وارد بازی های Apex شود، مبدل کرد. همراه با نیوکاسل، فصل 13 تغییراتی در نقشه Storm Point ایجاد می کند، به نظر می رسد توسعه دهنده Respawn با افزودن IMC Armories تاکید بیشتری بر پیاده سازی بازیکن در مقابل محیط (PvE) دارد.

هر نقشه از نبرد سلطنتی در Apex Legends طعم خاص خود را دارد و Storm Point از همان ابتدا به سمت PvE متمایل شده است و با لانه های پراکنده شکارچیان و عنکبوت ها شروع می شود. حیات وحش سیستم پاداش ریسک را برای بازیکنان معرفی کرد. عبور از آن‌ها مسیری مستقیم‌تر به منطقه و فرصتی برای به دست آوردن طعمه بیشتر، اما در خطر مبارزه با جانوران خطرناک را ارائه می‌دهد.

Сега свири: Apex Legends: Спасители Нюкасъл Истории от извънземните „Герой“

Борбата с ловци или паяци също крие риск да създадете достатъчно ракета, за да привлечете близки отряди, като ви притисне между дивата природа и другите играчи. Малко неща в Apex Legends са по-изнервящи от това да чуете бавното навиване на вражеска Devotion в едното ухо и гладния рев на скиталец в другото.

Честно казано, всичко не е много добре в сегашния си вид. Потенциалната плячка, която можете да спечелите за убиване на ловци или паяци, обикновено не си струва риска да станете трети страни от друг отряд, а Storm Point има достатъчно ленти, за да можете лесно да намерите средства за заобикаляне на всякакви гнезда, които не искате да се борят в рамките на първите няколко пръстена. В крайна сметка това води до това, че повечето хора (включително и аз) искат да избегнат PvE и да се разочароват, ако споменатото PvE някога стане неизбежно късно в мача и допринесе за загуба.

Respawn вероятно е приел присърце оплакванията на феновете от PvE на Storm Point, добавяйки нов източник на PvE конфликт за играчите и гарантирайки, че те са прибрани далеч от останалата част от PvP действието. Тези нови врагове са Spectres и те са заключени в IMC Armories. Четири от тези оръжейни складове се добавят към Storm Point през сезон 13, като всеки представя нов начин за отрядите бързо да придобият прилична плячка. Бродячите и паяците ще останат такива, каквито са, което означава, че проблемите с дивата природа ще продължат и през сезон 13. Но IMC Armories поне звучи като по-приятен начин да участвате в PvE в това, което е предимно PvP битка.

IMC Armories бяха видяни за първи път в трейлъра за стартиране на Apex Legends Season 13, въпреки че не работят напълно, както се вижда в този филм. „Това е кинематографичната версия на оръжейните складове, нека го кажем по този начин“, каза пред GameSpot старшият геймдизайнер на Respawn Саманта Калман. „Така че начинът на бронята[ies] کار وجود دارد [are] چهار نفر از آنها در اطراف نقشه. آنها شش اسلحه در داخل دارند، بنابراین هر یک از اعضای تیم می تواند دو اسلحه بگیرد، اما آنها تصادفی هستند. تا زمانی که نبرد را فعال نکنید، هیچ غنیمت دیگری در داخل وجود ندارد. یک کنسول مرکزی برای فعال کردن نبرد وجود دارد – که درب ورودی را می بندد و از ورود دشمنان درون شما به شخص ثالث در هنگام برخورد جلوگیری می کند. اگر یکی از هم تیمی های شما رها شود، یک تله پورت وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنند و فقط دوستان می توانند از آن برای ورود به داخل استفاده کنند.”

از آنجایی که انبارهای اسلحه IMC بسته است و پس از فعال کردن تیم شما، هیچ واحد دشمن نمی تواند وارد شود، این امر از امکان دستیابی به شخص ثالث جلوگیری می کند. کالمن توضیح داد که نبرد تسلیحاتی مبتنی بر امواج بود و تیم‌ها در مجموع 60 ثانیه فرصت داشتند تا تا حد امکان ارواح دشمن را پاک کنند. هر پشم تمیز یک سبد غنیمت اضافی را باز می کند. این سطل‌ها از همان عملکرد طعمه هوشمندی استفاده می‌کنند که عنکبوت‌ها و شکارچی‌ها انجام می‌دهند، بنابراین همیشه تجهیزات فعلی شما را ارتقا می‌دهند، و به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا اتصالات سلاح خود را ارتقا دهند یا پرش مورد نیاز را پیدا کنند.

“و هر بار آنجا [are] سطل های تله به اندازه کافی هوشمند برای هر بازیکن در تیم که بتواند خودش را بگیرد، [each player] سپس یک سبد غارت هوشمند ویژه دریافت کنید، “کالمن گفت. بنابراین حداقل سه موج را با یک تیم کامل پاک کنید و هیچ کس مجبور نیست برای غارت پاداشی بجنگد – هر کسی لوت بهبود یافته خود را خواهد داشت که به کیت مجهز فعلی خود اختصاص داده شده است.

چهار انبار اسلحه IMC در Storm Point وجود دارد که دو تای آنها در نزدیکی POI جدید: Down Beast قرار دارند.
چهار انبار اسلحه IMC در Storm Point وجود دارد که دو تای آنها در نزدیکی POI جدید: Down Beast قرار دارند.

شما لازم نیست نگران باشید که یک جوخه ممکن است شما را در راه خروج فرود آورد. بعد از اینکه 60 ثانیه نبرد خود را پشت سر گذاشتید، درها بسته می مانند تا زمانی که دکمه ای را برای باز کردن اسلحه خانه فشار دهید. این نیز سقف را باز می کند و پرتاب کننده چتر نجات را فعال می کند. بنابراین جداشدگان می توانند وضعیت غارت را درک کنند، درمان کنند و سپس درها را باز کنند. و اگر تیم بیرون است، می‌توانید آن را در جای دیگری دوباره مستقر کنید.

کالمن گفت: “نکته این است که این یک مینی بازی PvE است که برای قرار گرفتن در مسابقه Battle Royale طراحی شده است که در اصل PvP است.” بنابراین ما می‌خواهیم اگر بازیکنان بخواهند کمی از PvP فاصله بگیرند، اما نمی‌خواهیم تمام تاکید PvP را از بین ببریم.

در مورد سختی Specters – قرار است آنها با آنهایی که در Titanfall و Titanfall 2 با آنها روبرو می شوید قابل مقایسه باشند. آنها به خودی خود تهدید بزرگی نیستند، اما اگر در حالی که با موجی از چهار روح روبرو هستید. انفرادی، ممکن است مشکل داشته باشید. برای جلوگیری از محو شدن توسط سربازان روبات (یا حلقه در حال مرگ در اسلحه خانه)، می توانید با پایان دادن به امواج 60 ثانیه ای، خروجی تسلیحات را زودتر فعال کنید. این شما را از گرفتن طعمه بیشتر جلوگیری می کند، اما به شما امکان می دهد اگر وضعیت زشت به نظر می رسد، یک خروجی گرم داشته باشید.

با توجه به سایر موارد PvE، فصل 13 همچنین یک لانه شکارچی دیگر در غار Cenote اضافه می کند. علاوه بر این، لانه ولگرد در نزدیکی The Mill با افزودن سنگ های بیشتری که فرصت های عبور جدیدی را برای گیمرها و سرگردانان گرسنه فراهم می کند، به روز شده است، و کیسه های وب فردی که لانه عنکبوت را در مرکز فرماندهی تشکیل می دهند به هم نزدیکتر شده اند. . .

در فصل 13، Storm Point همچنین یک نقطه عطف جدید (POI) دریافت می کند: Down Beast. جسد پوست هیولا که در تریلر شروع فصل 13 به افسانه ها حمله می کند حک شده است و نقطه عطفی عظیم برای کاوش ایجاد می کند. POI جدید دقیقاً بین The Mill، North Pad و Chokepoint قرار دارد و شامل بسیاری از سازه‌های قرار گرفته در Kings Canyon در طول تغییر نقشه فصل 8، به دنبال مداخله Ecological Cleanup و Hazard Outreach است. دو تا از چهار انبار تسلیحات Storm Point نیز نزدیک به Down Beast هستند – یک قطره داغ احتمالاً در چند هفته اول فصل 13.

من قبل از فصل 13 فرصتی برای بازی Storm Point جدید نداشتم، بنابراین هنوز نمی توانم در مورد اینکه چگونه IMC Armouries یا POI Down Beast جدید تجربه بازی با کارت را تغییر می دهند، نظر بدهم. اگر ریسک کنم حدس بزنم، حدس می‌زنم که شدید نباشد. این تغییرات در نقشه Storm Point بیشتر شبیه به فرود هاروستور در لبه جهان در فصل 4 یا آمدن ایکاروس به المپوس در فصل 9 است – اضافات قابل توجه، اما در پایان آنها فقط به عنوان پیشرو برای تغییرات بسیار مهم تر عمل می کنند. در طرح نقشه کلی در فصول آینده.