منو سایت

Apex Legends Mobile Quick Battle LTM را راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile Quick Battle LTM را راه اندازی کرد

فصل اول Apex Legends Mobile در اوج کامل است و اولین حالت محدود زمانی آن، Quick Battle، بالاخره از راه رسید. حالت جدید در حال حاضر به عنوان یک گزینه عالی برای بازیکنانی که زمان آزاد زیادی ندارند (یا کسانی که فقط می خواهند یک گرم کردن خوب دارند) تحسین شده است.

Quick Battle شبیه به نبرد سلطنتی استاندارد Apex Legends Mobile است، اما چند پیچ ​​در آن وجود دارد. مانند حالت پیش‌فرض Battle Royale Apex Mobile، Quick Battle در نقشه World’s Edge انجام می‌شود. اما بر خلاف نبرد رویال، مسابقات نبرد سریع با یک حلقه شروع بسیار کوچکتر و بازیکنان کمتر شروع می شود. فقط 10 تیم را می توان در LTM جدید بارگذاری کرد، در مجموع 30 بازیکن در هر مسابقه Quick Battle.

Quick Battle LTM با جوخه های کمتر و یک حلقه شروع کوچکتر شروع می شود.
Quick Battle LTM با جوخه های کمتر و یک حلقه شروع کوچکتر شروع می شود.

بازیکنانی که می خواهند حالت جدید نبرد سریع را امتحان کنند، ابتدا باید به سطح 5 برسند که با انجام چندین دور بازی Battle Royale به دست می آید. هنگامی که بازیکنان به سطح 5 صعود می کنند، می توانند به هر دو حالت Team Deathmatch و Quick Battle دسترسی داشته باشند. در حالی که تعداد شرکت‌کنندگان در هر مسابقه Quick Battle کمتر از تعداد بازیکنان در بتل رویال است، حلقه شروع کوچکتر به این معنی است که بازیکنان بیشتر با هم ملاقات می‌کنند و می‌توانند خیلی سریع‌تر از بازی یک نبرد سلطنتی استاندارد وارد عمل شوند. با توجه به این واقعیت که میانگین بازی Apex Mobile Battle Royale شما می‌تواند بیش از 15 دقیقه طول بکشد، Quick Battle برای از بین بردن زمان بسیار مناسب است.

اما بازیکنان اگر می‌خواهند فرصتی برای بازی در حالت سریع بازی موبایل داشته باشند، باید عجله کنند، زیرا حالت نبرد سریع فقط برای مدت کوتاهی، از 26 تا 29 می در دسترس است – بنابراین بازیکنانی که می‌خواهند امتحان کنند، باید صفحه‌ای از Octane’s را انتخاب کنند. کتاب و “سریع بدوید. سریع ضربه بزنید. سریع برنده شوید.”

Apex Legends Mobile برای دانلود در iOS و Android در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.