منو سایت

Apex Legends Mobile در هفته اول 5 میلیون دلار درآمد کسب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Apex Legends Mobile در هفته اول 5 میلیون دلار درآمد کسب کرد

Apex Legends Mobile در هفته اول 5 میلیون دلار درآمد کسب کرد

طبق گفته شرکت ردیابی موبایل SensorTower، تنها هفت روز پس از عرضه در 17 می، Apex Legends Mobile تاکنون 4.8 میلیون دلار خرید درون بازی از بازیکنان به دست آورده است. برای در نظر گرفتن این موضوع، موبایل PUBG در اولین هفته پس از عرضه در سال 2018 تنها 600000 دلار درآمد داشت، در حالی که Call of Duty Mobile در هفته پس از عرضه در سال 2019، 14.8 میلیون دلار درآمد داشت. اما Apex Legends Mobile چیزهای زیادی را به ارمغان می آورد. جدول – از جمله مقداری پول جدی.

هر دو بازی موبایل از آن زمان تاکنون میلیاردها دلار درآمد بازیکن در سال‌های پس از عرضه به ارمغان آورده‌اند. نسخه کنسول / رایانه شخصی Apex Legends از زمان عرضه آن در اوایل سال 2019 تاکنون 2 میلیارد دلار درآمد داشته است و بر اساس داده های SensorTower در این هفته، نسخه موبایلی قهرمان تیرانداز محبوب ممکن است در هنگام خرید بازیکن از نسخه اصلی بازی پیشی بگیرد. .

در حال پخش: Apex Legends Mobile: تریلر برای شروع بازی

Apex Legends Mobile هفته گذشته در 60 کشور جهان (از جمله ایالات متحده آمریکا) بیشترین بارگیری را در فروشگاه برنامه های iOS داشته است و در 89 کشور جهان در بین ده بازی برتر قرار گرفته است، بنابراین حجم عظیمی از خریدهای درون بازی توسط بازیکنان انجام نمی شود. خیلی زیاد است. از نظر هزینه‌های بازیکنان، 44 درصد از خریدهای Apex Mobile توسط بازیکنان آمریکایی انجام شده است که در هفته اول اولین فصل بازی، مجموعاً 2.1 میلیون دلار خرج کرده‌اند که همراه با پاس رزمی خود، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و… ارز در بازی ژاپن و تایلند نیز از جمله کشورهایی بودند که هفته گذشته بیشترین هزینه را برای نبرد سلطنتی سیار Respawn کردند.

بیش از 15 میلیون بازیکن برای بازی پیش ثبت نام کرده اند و هر روز تعداد بیشتری به نبرد می پیوندند. علاوه بر صرف بیشترین پول برای خریدهای درون بازی، ایالات متحده از نظر بیشترین برداشت در ابتدای هفته نیز پیشتاز است و هند و برزیل از این نظر فاصله چندانی ندارند. با توجه به اینکه نسخه تلفن همراه مستقل جدیدی از Call of Duty در حال حاضر در دست اجرا است و گیم‌پلی Warzone آن را می‌گیرد، Apex Legends Mobile احتمالاً با یک نبرد سلطنتی دیگر همراه خواهد بود.

با این حال، نسخه کنسول / رایانه شخصی Warzone بسیار محبوب است و Call of Duty Mobile از زمان عرضه آن تاکنون 1.5 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است، بنابراین تیم Respawn Apex Legends Mobile مطمئناً در هنگام این نسخه جدید Call of Duty موبایل باید کاری انجام دهد. بالاخره راه اندازی می شود. اما Apex Legends Mobile یک تلاش مشترک بین توسعه‌دهنده Titanfall 2 و استودیوی Quantum & Lightspeed Tencent است – همان استودیو مسئول PUBG Mobile. در حالی که درآمد هفته اول PUBG Mobile نسبت به Apex Legends Mobile کمرنگ شده است، PUBG تاکنون بیش از 8 میلیارد دلار از زمان عرضه خود به دست آورده است – بسیار بیشتر از کل درآمد Call of Duty Mobile از زمان عرضه – بنابراین به احتمال زیاد Apex Legends Mobile نیز از این پس از آن استفاده خواهد کرد. مراحل بسیار سودآور PUBG

Apex Legends Mobile یک بازی تیراندازی رایگان است که اکنون برای دانلود در iOS و Android در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.