منو سایت

Among Us Crewmate وارد دنیای سه بعدی Cosmonious High In New Collab می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Among Us Crewmate وارد دنیای سه بعدی Cosmonious High In New Collab می شود

Among Us Crewmate وارد دنیای سه بعدی Cosmonious High In New Collab می شود

استودیو اعلام کرد که شریکی از خدمه در میان ما به بازی واقعیت مجازی توسعه دهنده Owlchemy Labs که به زودی راه اندازی می شود، Cosmonious High می آید. این هم تیمی در میان ما پنهان شده است جایی در دنیای Cosmonious High و Owlchemy دقیقاً نمی گوید کجا آنها را پیدا کنید.

با این حال، زمانی که بازیکنان این هم تیمی را پیدا کردند، می توانند با او تعامل داشته باشند، اما جزئیات بیشتری اعلام نشده است. لازم به ذکر است که این اولین بار است که یک قهرمان در میان ما در یک بازی سه بعدی به تصویر کشیده می شود – و در مورد Cosmonious High، خدمه نیز در واقعیت مجازی هستند.

در حال پخش: Among us x Cosmonious High – تریلر آشکارسازی انحصاری

زمانی که در 31 مارس در Meta Quest 2 و SteamVR شروع شود، هم تیمی از میان ما در Cosmonious High ارائه خواهد شد. توسعه دهنده Owlchemy Labs قبلاً یک شبیه ساز کار و یک شبیه ساز تعطیلات ساخته است. برای کسب اطلاعات بیشتر، تریلر معرفی بازی Among Us x Cosmonious High را در بالا تماشا کنید.

Cosmonious High بازیکنان را در نقش Prism قرار می دهد که در اولین روز دبیرستان بیگانه در مکانی عجیب تصادف می کند. “این مکان دوستانه پر جنب و جوش با شخصیت های سرگرم کننده و دوستانه است، اما با مشکلات مرموز عذاب می دهد. در توضیحات بازی آمده است: «بازیکنان نقاط قوت را باز می‌کنند، درس می‌گیرند، دوست پیدا می‌کنند و شکوه سابق خود را در Cosmonious High باز می‌گردانند.

خود Among Us در VR نیز عرضه می‌شود، با نسخه جدید استودیوی VR Schell Games، توسعه‌دهنده I Expect You To Die. با نسخه VR، اکشن دوبعدی Among Us به یک دنیای چندنفره سه بعدی تبدیل می‌شود که مکانیک‌های اولیه بازی اصلی را حفظ می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.