منو سایت

Amazon Prime Day 2022 برای ماه جولای برنامه ریزی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Amazon Prime Day 2022 برای ماه جولای برنامه ریزی شده است

Amazon Prime Day 2022 برای ماه جولای برنامه ریزی شده است

آمازون در طول فراخوان خود برای برنده شدن در سه ماهه اول فاش کرد، Amazon Prime Day تابستان امسال به حالت عادی خود در ماه جولای باز خواهد گشت. Prime Day 2022، یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری سال، از سال 2015 هر ساله برگزار می شود، اما این اولین بار از سال 2019 است که این رویداد در ماه جولای برگزار می شود.

در پنج سال اول وجود خود، روز نخست همیشه در اواسط جولای برگزار می شد. همه‌گیری COVID-19 توزیع محصولات در سراسر جهان را مختل کرد و آمازون را بر آن داشت تا Prime Day 2020 را تا اکتبر به تعویق بیندازد. در سال 2021، پرایم دی در ژوئن، اندکی پس از E3 2021 (که ممکن است آخرین E3 باشد) برگزار شد.

در حالی که آمازون فقط از پنجره جولای برای Prime Day 2022 پرده برداری کرده است، ما می توانیم برخی از فرضیات معقول در مورد جزئیات مهم دیگر داشته باشیم. از سال 2017، Prime Day یک رویداد فروش رویداد 48 ساعته بوده است، با معاملات جدید با زمان محدود به صورت شبانه روزی ظاهر می شود. روز اصلی معمولا از دوشنبه شروع می شود، بنابراین اگر باید حدس بزنیم، می گوییم که رویداد امسال در تاریخ 11-12 جولای یا 17-18 جولای برگزار می شود. آمازون معمولاً ساعات پایانی رویدادهایی مانند Prime Day را تا چند هفته قبل از فروش تأیید نمی کند، بنابراین احتمالاً برای دریافت تاریخ های رسمی باید چند ماه صبر کنیم.

همانطور که از نام آن پیداست، Prime Day یک خرید انحصاری برای اعضای آمازون پرایم است. همیشه شامل معاملات تقریباً در هر دسته‌ای از جمله بازی، فناوری، سرگرمی و موارد دیگر می‌شود. در ابتدای روز پرایم سال گذشته، آمازون چندین تبلیغات مختلف ارائه کرد که به اعضا اجازه می‌داد تا کوپن‌هایی را برای تخفیف ۱۰ دلاری اضافی برای محصولات در طول روز پرایم دریافت کنند، بنابراین ممکن است امسال نیز شاهد مزایای عالی مانند این باشیم.

اگر عضو Amazon Prime نیستید، اعضای جدید می توانند برای یک دوره آزمایشی 30 روزه ثبت نام کنند. اما اعضای غیرPrime نیز می توانند معاملات زیادی را از خرده فروشان رقیب خریداری کنند. هر خرده فروش بزرگی رویدادی را در روز پرایم برگزار می کند تا سعی کند بخشی از رعد و برق آمازون را بدزدد. می‌توانید در Walmart، Best Buy، GameStop، Target و سایر موارد در طول تعطیلات Prime Day منتظر معاملات باشید.