منو سایت

A Plague Tale Requiem Ratings & Reviews: یک دنباله خوب

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
A Plague Tale Requiem Ratings & Reviews: یک دنباله خوب

بالاخره پس از مدت ها انتظار به روز قبل از انتشار دنباله یک داستان طاعون رسیدیم. اولین شماره این مجموعه با روایت داستانی احساسی و با تکیه بر عناصر مخفی کاری به سرعت وارد قلب و ذهن گیمرها شد. استودیو Asobo با یک بازی جدید و این بار پس از سال ها امتیاز و نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem بر اساس وب سایت خارجی و محبوب، خواهیم دید که آیا سازندگان توانسته اند یک بازی موفق بسازند یا خیر.

دنباله فیلم A Plague Tale Innocence به جنوب فرانسه سفر می کند و داستان هوگو و آمیشیا را ادامه می دهد. هوگو قدرت بیشتری به دست آورده است و به گفته سازندگان، می توان همزمان چندین هزار موش را کنترل کرد. بخش مبارزه و مبارزه نیز به شخصیت آمیسیا اضافه شده است و او می تواند با استفاده از قلاب و سلاح های غوغا با دشمنان مبارزه کند، تمرکز کاملاً روی جنبه مخفی کاری نیست. منتقدان بازپخش روند احساسی بازی را تحسین کردند و آن را اثری شایسته و باکیفیت دانستند.

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem

دنباله داستان طاعون تا کنون عملکرد خوبی داشته و قلب اکثر منتقدان را به دست آورده است. البته یکی از منتقدان به آن امتیاز پایینی داده است و به زودی دلیل آن را خواهیم فهمید. یکی از منتقدان می گوید که بازی جدید چیزی از یک شاهکار کم ندارد و از نظر داستان و عمق شخصیت ها و رابطه نزدیک آمیشیا و هوگو، سر و گردن بالاتر از بازی قبلی است. اگرچه روند بازی اول تکرار شده است، اما سازندگان در پیمودن مسیر جدیدی تردید نکرده اند.

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem

Game Informer – امتیاز 8/10

وقتی تیتراژ شروع شد، احساس آرامش واقعی کردم. اینطور نیست که از بازی خوشم نیامد، اما داستان خانواده DeRon در این بازی بسیار پرتنش و استرس زا است. گاهی اوقات احساس می کنید که بازی بیش از حد طولانی و حتی عذاب آور است و تمرکز زیادی روی جنبه رنج اعضای این خانواده دارد. من استودیو Asobo را به خاطر این سریال و مکانیک های مخفی کاری و داستان سرایی آن تحسین می کنم. خوشبختانه بازی جدید بهتر از بازی قبلی است و A Plague Tale Requiem بیشتر از یک دنباله است.

IGN – رتبه 8/10

A Plague Tale Requiem Review یک دنباله قابل توجه و یکی از محبوب ترین بازی های اکشن ماجراجویی است که تا به حال بازی کرده ام. این بازی از نظر گیم پلی تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی ایجاد نکرده است اما داستان آن غم انگیزتر و جذاب تر است و در کنار آن گرافیک فوق العاده و لحظات فراموش نشدنی داستان خاصی را خلق کرده است که ارزش توجه دارد. من امیدوار بودم که بازی بهتر عمل کند و خطرات بیشتری را از نظر مخفی کاری و سندباکس بپذیرد، اما همچنان یک دنباله عالی است که خاطرات و کابوس های خوبی برای من به جا گذاشت.

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem

GamesRadar – امتیاز 8/10

در حالی که دوست داشتم سطحی از پختگی را در نویسندگی و گیم‌پلی ببینم که مانع از رسیدن آن به اوج در سال 2019 شود، دنباله استودیو Asobo بعد جدیدی به فرمت شگفت‌انگیز آن اضافه می‌کند و از این نظر، ما درگیر هستیم. یک تجربه ماجراجویانه AA Faces. A Plague Tale Requiem پایه و اساس گذاشته شده توسط Innocence را تغییر نمی دهد، بلکه بر روی نقاط قوت آن استوار است و داستانی شخصی را در یک محیط تاریخی بیان می کند که برای همیشه در یادها خواهد ماند.

VGC – امتیاز 2/5

بازی Requiem گاهی اوقات یک ماجراجویی جذاب است که به دلیل مشکلات فنی و همچنین گیم پلی خسته کننده و تکراری جذابیت خود را از دست می دهد. در حالی که روند اکشن مخفیانه می تواند لذت بخش باشد و بسته موش نیز جالب است. اما این یک بازی است که ایده های بزرگ را معرفی می کند و هرگز آنها را به اوج نمی رساند. همچنین باید به هوش مصنوعی مشکوک اشاره کرد که تنها زمانی جالب می شود که شخصیت ها در این دنیا قدم بزنند و با یکدیگر صحبت کنند.

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem

نمرات از A Plague Tale Requiem

پس از خواندن بخشی از نقد و بررسی بازی A Plague Tale Requiem، اجازه دهید نگاهی به نمرات و نمرات کلی در وب سایت متاکریتیک بیندازیم. در زمان نگارش این مقاله 42 نقد ثبت شده است و میانگین امتیاز بازی 84 است. به نظر می رسد این رتبه تغییری نخواهد کرد و همه منتقدان آن را به جز نقد رسانه ای VGC توصیه می کنند.

دوقلو – 100
بازی Rant – 90
خدا یک گیک است – 90
VG247 – 80
ویرانگر – 80
میدان کشویی – 80
GameSpot – 70
TheGamer – 50

نمرات از Requiem for a Plague Tale