منو سایت

95 درصد از Final Fantasy 16 انجام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
95 درصد از Final Fantasy 16 انجام شده است

طبق آخرین اخبار بازی، کارگردان بازی فاینال فانتزی 16 یعنی هیروشی کاتای، او در مصاحبه با فامیستو اعلام کرد که حدود 95 درصد از مراحل ساخت بازی است فاینال فانتزی 16 انجام شده است که البته با نظرات مشابه اخیر سازندگان این بازی همخوانی دارد. او همچنین اضافه کرد که عوامل توسعه در حال حاضر در حال رفع اشکالات احتمالی بازی هستند.

بازی اکشن نقش آفرینی Final Fantasy 16 آخرین نسخه از فرنچایز معروف Final Fantasy است که در آینده منتشر خواهد شد. این بازی نیز مانند دیگر عناوین این فرنچایز از نبردها و درگیری های ناامیدکننده استفاده می کند تا با مسیر موفقیت آمیز خود همراه شود. در واقع، این قسمت از سری بازی فاینال فانتزی قصد دارد ما را در یک ماجراجویی کاملاً جدید با شخصیت‌های منحصربه‌فرد در حین کاوش در سرزمین‌های وسیع Valisteia ببرد.

به تازگی سازنده بازی Final Fantasy 16 در مصاحبه با Famitsu به سوالاتی در مورد روند ساخت بازی پاسخ داد و همچنین به چند نکته مهم و همچنین تاریخ انتشار بازی اشاره کرد. نائوکی یوشیدا به‌عنوان تهیه‌کننده بازی تایید کرد که بازی Final Fantasy 16 ظاهراً حدود 95 درصد کامل شده و در فاز نهایی خود قرار دارد. بنابراین، اسکوئر انیکس جزئیات بیشتری در مورد بازی و تاریخ انتشار رسمی آن در اواخر سال 2022 به اشتراک خواهد گذاشت. البته همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، بازی گفته شده هنوز برای انتشار تابستان 2023 در نظر گرفته شده است.

مراحل ساخت بازی Final Fantasy 16 Final Fantasy

فاینال فانتزی 16 در تابستان 2023 منتشر خواهد شد

در حال حاضر، عوامل توسعه، در قالب آن ها بازی را روزانه انجام می دهند تا قسمت های مختلف بازی را برطرف کرده و باگ های آن را برطرف کنند. کارگردان بازی Final Fantasy 16 توضیح می‌دهد: «وضعیت فعلی این است که ما روز به روز بازی را انجام می‌دهیم، قسمت‌های ناهموار را تغییر می‌دهیم و قسمت‌هایی را که نقص‌های عملکردی یا طراحی دارند، اصلاح می‌کنیم.

علاوه بر این، یوشیدا اضافه کرد: «با این حال، مقیاس بازی بزرگ است، بنابراین اشکال زدایی زمان زیادی طول خواهد کشید. تقریباً همه برنامه نویسان ما برای رفع برخی جزئیات، کد را سرهم می کنند. با این حال، بازی تقریباً کامل شده است و ما تاریخ دقیق انتشار را قبل از اوایل سال 2023 اعلام خواهیم کرد.

Final Fantasy 16 این بار مخاطبان بزرگسال را هدف قرار داده است و هرج و مرج سیاسی و دنیای جنگ زده را با افرادی که به دنبال رگه های درخشان Mother Crystal به دنبال زندگی آسایش و رفاه هستند، ارائه می دهد. آن را بررسی کنید. این بازی قرار است در تابستان 2023 برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.

منبع: Gamingbolt