منو سایت

9 بازی Oculus Quest را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
9 بازی Oculus Quest را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید

9 بازی Oculus Quest را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید

اگر کتابخانه Oculus Quest شما قدیمی است، Fanatical به شما این فرصت را می‌دهد که با یک معامله جدید و چشمگیر، چیزهای خوبی را به کار ببرید. نام درست پکیج Quest VR خود را ایجاد کنید به شما امکان می‌دهد ۹ بازی VR را فقط با ۵۰ دلار تماشا کنید – اگرچه سطوح ارزان‌تر نیز در دسترس هستند اگر فقط به چند عنوان جدید علاقه دارید.

در حالی که با خرید بهترین تاثیر را در قبال پول خود خواهید داشت نه بازی به قیمت 50 دلارشما همچنین می توانید پنج بازی به قیمت 30 دلار یا سه بازی به قیمت 20 دلار. پکیج Build Your Own Quest VR شامل 18 عنوان است حسابداری +، شمشیرهای گارگانتوآ، Puzzle Bobble VR: Holiday Odyssey, و بیشتر. همه کدهای بازی مستقیماً در حساب فیس بوک / متا / آکیولوس شما بازخرید می شوند.

حسابداری + یکی از عجیب‌ترین عناوین این گروه است، زیرا توسط ویلیام پو، دومینیک یوهان و جاستین رویلند ساخته شده است – به ترتیب با تمثیل استنلی، مینیث و ریک و مورتی شناخته می‌شوند. این بازی عجیب شما را می‌بیند که در بسیاری از ماجراهای بیرون از دیوار شیرجه می‌زنید و با تیمی از شخصیت‌های سرگرم‌کننده روبرو می‌شوید. اگر از طرفداران طنز ریک و مورتی هستید، چیزهای زیادی در مورد حسابداری + پیدا خواهید کرد.

اگر در خلق و خوی چیزی آرامش‌بخش‌تر هستید، بررسی کنید دارت ForeVR، مکان های گیج کننده یا داستان یک ماهیگیر

در اینجا همه 18 بازی موجود در کاتالوگ Build Your Own Quest VR Bundle وجود دارد – حتماً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر عنوان به Fanatical بروید.

همه بازی‌های موجود در بسته، Quest VR Bundle خود را ایجاد کنید