منو سایت

7 نکته بازی جمجمه و استخوان که باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
7 نکته بازی جمجمه و استخوان که باید بدانید

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پس از گذشت سال ها از معرفی آن، یوبی سافت تریلر گیم پلی بازی School and Bones را در قالب یک رویداد Ubisoft Forward به نمایش گذاشته است. در این مقاله 7 نکته در مورد بازی Skull and Bones را با شما در میان می گذاریم که قبل از امتحان باید بدانید.

Skull and Bones که توسط Ubisoft سنگاپور توسعه داده شده است، تجربه ای با موضوع دزدان دریایی است. این بازی اولین بار در E3 2018 معرفی شد و در نهایت در تاریخ 8 نوامبر (17 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. با وجود شباهت های سطحی به Assassin’s Creed: Black Flag، School and Bones اثری متفاوت است. Skull and Bones مسیری متفاوت از کارهای جهان باز یوبی سافت را طی می کند و تجربه ای مشابه Sea of ​​Thieves است.

برای اطمینان از اینکه بازیکنان آماده هستند تا سکان هدایت را در دست بگیرند و زندگی خود را به عنوان یک دزد دریایی شروع کنند، IGN با رایان بارنارد، مدیر مدرسه و استخوان ها، در مورد هفت چیز که باید بدانید مصاحبه کرد. ، توضیح داده شد.

نکته بازی Skull and Bones

هیچ کمپین داستانی در بازی وجود ندارد

اولین چیزی که باید در مورد Skull and Bones بدانید این است که برخلاف اکثر بازی های جهان باز یوبی سافت، کمپین داستانی ندارد. رایان بارنارد گفت این اثر “قطعاً یک اثر داستان محور نیست”. او توضیح داد: «بازی School and Bones اینطور نیست که شما آن را تمام کنید و سپس کات سین و تیتراژ پایانی نمایش داده شوند. ما می خواهیم این بازی به عنوان یک سرویس زنده برای سال های آینده ادامه یابد.”

گفته های رایان بارنارد به این معنا نیست که Skull and Bones داستانی ندارد. او در این رابطه گفت: ما شخصیت های مرکزی یا کینگ پین هایی در بازی داریم که در طول ماجراجویی های خود با آنها آشنا خواهید شد. آنها داستان و تاریخ خود را دارند که می توانید از طریق همکاری در مورد آنها بیاموزید.”

به جای یک داستان فراگیر ایجاد شده توسط یوبی سافت، در Skull and Bones شما داستان خود را ایجاد می کنید. اهداف توسط شما تعیین می شود، شما تصمیم می گیرید که چگونه از امواج دریا عبور کنید و در نهایت کشتی های دیگر را غارت می کنید تا ثروت و شهرت خود را افزایش دهید. شما می توانید همه این کارها را به صورت جداگانه انجام دهید، اما به خاطر داشته باشید که بازی Skull and Bones دارای یک دنیای مشترک بین بازیکنان است که حداکثر 20 بازیکن در هر سرور وجود دارد. شما می توانید با بازیکنان دیگر متحد شوید یا آنها را تهدید کنید، کشتی های آنها را غرق کنید و دارایی های آنها را غارت کنید.

نکته بازی Skull and Bones

فعالیت های مختلف در دریا

وقتی Skull and Bones فاقد کمپین داستانی است، دقیقاً چه کاری می توانید در این بازی انجام دهید؟ اقیانوس هند پر از فرصت است. Skool and Bones شخصیت‌های زیادی دارد که برای شما ماموریت‌های زیادی دارند، ماجراجویی‌ها، جنگ‌ها و مهم‌تر از همه، ثروت زیادی.

مدیر کار درباره این جنبه از بازی Skull and Bones گفت: ما می خواهیم فعالیت ها حول محور دزدان دریایی باشد. در طول تجربه خود، می توانید کالاهای قاچاق خطرناک را به مکان های مختلف ببرید، Kingpins دزدان دریایی مزاحم را تعقیب کنید یا برای به دست آوردن یک مورد خاص وارد مکان های مختلف شوید. به طور کلی فعالیت های بازی School and Bones در دسته بندی هایی مانند تهیه اجناس برای دزدان دریایی که به آن ها نیاز دارند یا جابجایی اقلام خطرناکی که در صورت گم شدن آن ها باید با عواقب آن مواجه شوید قرار می گیرد.

با کاوش در اقیانوس، مسیرهای تجاری، جزایر پنهان و ناوگان دشمن را کشف خواهید کرد. هر کدام از این موارد فرصت جدیدی است که از طریق آن می توانید ثروت و شهرت خود را افزایش دهید و بیشتر مورد احترام شخصیت های دنیای بازی قرار بگیرید.

نکته بازی Skull and Bones

تبدیل شدن به یک پادشاه دزدان دریایی

سیستم پیشرفت در جمجمه و استخوان ها به نام Infamy شناخته می شود. با افزایش رتبه Infamy شما این توانایی را به دست می آورید که سکان کشتی های فوق العاده را به دست بگیرید و گزینه های بهتری دریافت کنید. رایان بارنارد توضیح داد: «نام شما معنای زیادی دارد. در دوران طلایی دزدی دریایی، اگر یک کشتی بزرگ یا یک کشتی شناخته شده را غرق می کردید، مشهور و مشهور می شدید. به این ترتیب دزدان دریایی بیشتری به همکاری و تجارت با شما علاقه مند شدند. این دقیقاً همان مسیری است که ما در Skull and Bones دنبال می کنیم.

رسیدن به بالاترین سطح Infamy، تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی و قرار گرفتن در بین مخوف ترین دزدان دریایی در اقیانوس هند، هدف اصلی و نهایی شماست. کارگردان بازی Skull and Bones در این باره گفت: اگر به طور منظم و مستمر بازی Skull and Bones را تجربه کنید و وقت خود را به این کار اختصاص دهید، در نهایت به یک Kingpin تبدیل خواهید شد. و محیط بازی رقابتی تر خواهد شد.

نکته بازی Skull and Bones

زنده ماندن در دریاها

پادشاه شدن یک شبه اتفاق نمی افتد. بازی Skull and Bones را با منابع محدود شروع خواهید کرد و باید مرحله به مرحله پیشرفت را دنبال کنید. در طول تجربه خود، همیشه باید به مکانیک بقا در بازی School and Bones توجه کنید. رایان بارنارد توضیح می دهد: «در ابتدای بازی، چیزی برای شما باقی نمانده است. بنابراین باید اولین نسخه خود را تهیه کنید. برای تغذیه خود و خدمه خود، باید کوسه یا ماهی بگیرید و آنها را کبابی کنید. در غیر این صورت شورش می کنند و تو را به دریا می اندازند».

کارگردان جمجمه و استخوان ها ادامه می دهد: «برای کاپیتان ماندن، باید خدمه را راضی نگه دارید. هنگام دریانوردی در دریاها، هدایت کشتی های بزرگ بسیار دشوار است. به همین دلیل مفهومی به نام Morale را معرفی کردیم. روحیه به آرامی یا به سرعت بسته به نوع کشتی و سطح بدنامی شما کاهش می یابد. برای حفظ آن، تهیه غذا برای خدمه ضروری است.’

با کسب دستاوردهای بیشتر، اقداماتی که برای زنده ماندن باید انجام دهید تغییر خواهند کرد. با گذشت زمان، مدیریت کشتی شما مهم تر و چالش برانگیزتر از قبل می شود. همیشه تعمیر بدنه، پر نگه داشتن اسلحه ها و متعادل نگه داشتن وزن کشتی ضروری است. غارت تمام دارایی های کشتی وسوسه انگیز است، اما اگر کشتی شما اضافه وزن داشته باشد، پیشی گرفتن از دشمنان دشوار خواهد بود. گاهی اوقات برای زنده ماندن بهتر است مقداری از محموله را به دریا بیندازید.

نکته بازی Skull and Bones

راه خود را برای پیروزی پیدا کنید

ساختن نیزه و کباب کردن ماهی برای زنده ماندن کافی است، اما برای پیشرفت باید از سیستم کاردستی Skull and Bones نهایت استفاده را ببرید. هر چیزی که در اواسط بازی پیدا کنید می تواند برای شروع شما استفاده شود. رایان بارنارد گفت: ما می خواهیم این احساس را ایجاد کنیم که همه چیز در دنیای بازی ارزشمند است. بر این اساس، اگر چیزی پیدا کردید، می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید یا احتمالاً آن را برای استفاده در طرح ها و برنامه های آینده ذخیره کنید. همچنین ممکن است کالای یافت شده بخشی از یک دستور غذا یا یک کالای ارزشمند باشد که می توانید آن را بفروشید.”

NPC های مختلف می توانند از مواد خامی که در طول تجربه خود جمع آوری کرده اید یا غارت کشتی های دیگر برای ساخت اقلام ارزشمند استفاده کنند. به عنوان مثال، می توانید کشتی خود را به تفنگ های جدیدی مجهز کنید که کشتی های دشمن را به طور موثرتری نابود می کند. همچنین می توان برای محافظت از بدنه کشتی یا مواردی که کشتی را زیباتر از قبل می کند، صفحات زرهی به دست آورد.

نکته بازی Skull and Bones

کشتی ها، کمانداران، ملوانان

یک چیز در مورد جمجمه و استخوان این است که کشتی شما مهمترین دارایی شماست. از آنجایی که تقریباً تمام این کارها در دریاها انجام می شود، کشتی هم وسیله حمل و نقل و هم سلاح شماست. بنابراین، استودیوی Ubisoft سنگاپور سعی کرده است که باز کردن بادبان ها و شلیک توپ ها را تا حد امکان آسان و راحت کند. رایان بارنارد گفت: «استفاده از کشتی‌های مختلف در بازی بسیار آسان است. ما می‌خواستیم مبارزه را به گونه‌ای انجام دهیم که نیازی به آموزش خاصی نداشته باشد، گویی که شما یک بازی به سبک شوتر را تجربه می‌کنید.»

در بازی Skull and Bones کشتی های مختلفی وجود دارد که می توانید کاپیتان آنها باشید. از هواپیماهای کوچک و شیب دار گرفته تا سامبوکوها و بریگانتین های سایز متوسط. هر یک از این کشتی ها می توانند به طیف وسیعی از سلاح ها، از تفنگ های جنگی کلاسیک گرفته تا تجهیزات تخصصی تر مانند شعله افکن ها و خمپاره های چند لول مجهز شوند. ترکیب صحیح کشتی ها و سلاح ها مهم است. زیرا ماموریت های مختلف رویکردهای متفاوتی را می طلبد. به عنوان مثال، یک ماموریت حمل و نقل بار شرایط متفاوتی با حمله به قلعه دارد.

همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که کشتی شما و سلاح های آن تنها ابزار شما نیستند. اگر می خواهید بیشترین اقلام را از غارت خود به دست آورید، ضروری است که از خدمه خود عاقلانه استفاده کنید. کارگردان بازی Skull and Bones توضیح می‌دهد: «وقتی به کشتی‌های دیگر آسیب می‌زنید، خدمه خوشحال می‌شوند و گاهی اوقات می‌توانید کاری را انجام دهید که ما به آن حمله خدمه روی خدمه می‌گوییم. اگر این کار را زمانی انجام دهید که کشتی دشمن شما نزدیک به غرق شدن است، خدمه شما وارد کشتی دشمن شده و کنترل آن را به دست خواهند گرفت. این تنها راه برای غارت کل محموله کشتی است.

نکته بازی Skull and Bones

خشکی

اگرچه بیشتر دنیای جمجمه و استخوان ها از آب تشکیل شده است، اما زمینی نیز برای کاوش در آن وجود دارد. این مناطق شبیه به کمپ های سری بازی های Far Cry و Assassin’s Creed هستند که از طریق آن می توانید با NPC ها و دیگر بازیکنان آشنا شوید، ماموریت های مختلف را بپذیرید، آیتم های جدید بسازید و ناوگان خود را بسازید. لانه‌های دزدان دریایی بزرگ‌ترین مناطق در بازی جمجمه و استخوان‌ها هستند، اما تعدادی کوچک‌تر نیز در اطراف اقیانوس هند پراکنده هستند.

کارگردان بازی School and Bones در این باره گفت: “در خشکی می توانید انبار خود را داشته باشید، با دیگر بازیکنان و دزدان دریایی معاشرت کنید، چیزهایی مانند سلاح و کشتی بسازید و مواد مختلف را دریافت کنید. مکان های مختلف در سراسر جهان جمجمه و استخوان پراکنده شده است. یکی از جناح های بازی می تواند در محلی که وارد شده اید قرار گرفته و ماموریت های مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. همچنین با افزایش Infamy در این مکان‌ها، می‌توانید طرح‌ها و طرح‌های جدیدی را به دست آورید.”

7 نکته بازی جمجمه و استخوان که باید بدانید

تریلر جدید گیم پلی Skull and Bones منتشر شد

رایان بارنارد همچنین قول می دهد که در این مکان ها می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اقیانوس هند و دزدان دریایی آن پیدا کنید. او توضیح داد: «در خشکی می‌توان تکه‌هایی از افسانه‌ها و افسانه‌ها را پیدا کرد که به داستان‌های مختلفی منتهی می‌شوند. چرا دزدان دریایی در این مکان هستند؟ داستان آنها چیست؟ داستان عمیق تری در زیر لایه های بازی وجود دارد که به عنوان یک روایت خطی در نظر گرفته نمی شود، اما می توانید آن را دنبال کنید و به عنوان یک بازیکن درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اینها هفت موردی بود که باید در مورد بازی Skull and Bones بدانید. نظر شما در مورد ویژگی ها و قسمت های مختلف این شغل چیست؟ آیا فکر می کنید که School and Bones مورد استقبال بازیکنان قرار می گیرد؟ آیا گیم پلی این کار نظر شما را جلب کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN