منو سایت

2 ترابایت فضای ابری را برای مدت محدودی ارزان دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
2 ترابایت فضای ابری را برای مدت محدودی ارزان دریافت کنید

2 ترابایت فضای ابری را برای مدت محدودی ارزان دریافت کنید

اگر فضای ذخیره سازی کافی در رایانه یا تلفن هوشمند خود ندارید، این پیشنهاد عالی را بررسی کنید منشور درایو، که دارای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری تنها با قیمت 49 دلار است. خرید شما بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی به شما امکان دسترسی مادام العمر به ابر را می دهد و حتی می توانید آن را ارتقا دهید 10 ترابایت برای 40 دلار اضافی در صورت لزوم

Prism Drive درست مانند سایر راه حل های ذخیره سازی ابری کار می کند. شما قادر خواهید بود هر فایلی را تقریبا از هر دستگاهی آپلود کنید، سپس بدون هیچ مشکلی به آن دسترسی داشته باشید یا به اشتراک بگذارید. برای ایمن نگه داشتن اطلاعات خود، می توانید قبل از به اشتراک گذاری محتوا با دوستان یا خانواده، رمز عبور تعیین کنید. و اگر به طور تصادفی چیزی مهم را حذف کنید، تاریخچه سطل زباله 30 روزه به شما اجازه می دهد تا فایل را به راحتی بازیابی کنید.

Prism Drive کاملاً با تمام قوانین مربوط به حریم خصوصی مطابقت دارد، بنابراین می‌توانید با آگاهی از اینکه داده‌هایتان در فضای ابری امن و مطمئن هستند، با آرامش بخوابید. همچنین یک ویژگی مفید پیش‌نمایش فایل وجود دارد که به شما امکان می‌دهد یک فایل را قبل از دانلود آن در دستگاه خود بررسی کنید – از ناراحتی دانلود عکس اشتباه جلوگیری می‌کند.

به عنوان یک جایزه اضافه، به ازای هر 25 دلاری که در معاملات GameSpot خرج می کنید، 1 دلار اعتبار اضافی دریافت خواهید کرد. اگر 2 ترابایت کافی نیست، حتما دو سطح ذخیره سازی دیگر را بررسی کنید ( 5 ترابایت برای 69 دلار و 10 ترابایت برای 89 دلار). احتمالاً این تبلیغات زیاد دوام نخواهد آورد، بنابراین تا می توانید آن را بررسی کنید.

یادداشت سردبیر: مقاله در 28 ژوئن 2022 به روز شد

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.