منو سایت

100 کارمند الکترونیک آرتز اخراج شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
100 کارمند الکترونیک آرتز اخراج شدند

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تعداد کارکنان شرکت الکترونیک آرتز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. زیرا این شرکت تصمیم به اخراج 100 کارمند خود گرفته است.

EA چیزهای زیادی را پشت سر گذاشت. در ابتدا محصول جدید این شرکت یعنی Battlefield 2042 چندان موفق نبود، اما پس از آن به دلیل قطع همکاری با فدراسیون بین المللی فوتبال، الکترونیک آرتز دیگر نتوانست از نام فیفا در مجموعه معروف خود استفاده کند. معروف به EA Sports FC. اکنون اعلام شده است که تعداد کارکنان شرکت الکترونیک آرتز 100 نفر کاهش یافته است.

بر اساس ایمیل‌های داخلی EA که به Kotaku Media نیز رسیده است، 100 کارمند این شرکت در شعبه آستین اخراج شده‌اند. این افراد وظیفه پشتیبانی از FIFA 22 را بر عهده دارند. گزارش شده است که الکترونیک آرتز قصد دارد آن را به یک تیم مستقل واگذار کند.

جوئل نوتسون، معاون ارشد خدمات مشتریان در الکترونیک آرتز، در ایمیلی به کارکنان نوشت: «ما دائماً در حال توسعه و بهبود شیوه‌های پشتیبانی هستیم تا تجربه بهتری را برای طرفداران خود فراهم کنیم. او سپس “کاهش پیچیدگی، افزایش کارایی، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری” را به عنوان دلایل اخراج کارکنان الکترونیک آرتز ذکر کرد. کارکنان گالووی نیز در معرض خطر از دست دادن شغل خود هستند. زیرا جوئل ناتسون گفت که چنین نیروهایی می توانند اخراج شوند.

الکترونیک آرتز EAاین اخراج ربطی به قطع همکاری الکترونیک آرتز با فیفا ندارد

به گفته یک منبع آگاه، اخراج‌شدگان عمدتاً از FIFA 22 در بخش‌های چت، ایمیل و تلفن پشتیبانی می‌کردند. این منبع همچنین ادعا می کند که الکترونیک آرتز پس از شکایت مکرر کارمندان شعبه های آستین و گالووی از حقوق پایین 0.10 دلار در ساعت و خواهان افزایش حقوق آنها، تصمیم به اخراج آنها گرفته است.

سخنگوی EA در بیانیه ای گفت که این کاهش هیچ ارتباطی با قطع همکاری با اتحادیه بین المللی فوتبال ندارد. او گفت: «این تغییرات مربوط به هیچ یک از سری بازی های ما نیست و ربطی به ارائه سری EA Sports FC ندارد. “پشتیبانی و پشتیبانی مشتری از طیف گسترده ای از بازی های مختلف پشتیبانی می کند و در هنگام استفاده از سرویس هایی مانند Origin و EA Play با مشکلات بازیکن سروکار دارد.”

در ایمیلی به کارمندان شرکت الکترونیک آرتز آمده است که این شرکت موقعیت های مختلفی را در حمایت از بازی های موبایلی ایجاد کرده و از کارمندان اخراج شده دعوت کرده است تا برای کار درخواست دهند. FIFA 23 جدیدترین اثر از سری فیفا خواهد بود که با این نام منتشر می شود. از سال آینده به دلیل قطع همکاری با الکترونیک آرتز، فدراسیون بین المللی فوتبال با سایر شرکت ها همکاری کرده و آثار مختلفی را با برند خود ارائه خواهد کرد.

نظر شما در مورد اخراج کارکنان الکترونیک آرتز چیست؟ به نظر شما این موضوع چه تاثیری بر کار شرکت خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar