منو سایت

10 بازی که گیمرها در سال 2023 منتظر آن هستند، مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
10 بازی که گیمرها در سال 2023 منتظر آن هستند، مشخص شد

طبق آخرین اخبار بازی، به تازگی نظرسنجی انجام شده است که در آن 10 بازی پیش بینی شده و جدید وجود دارد که بازیکنان برای سال 2023 شمارش معکوس می کنند.

صنعت بازی های ویدیویی در سال 2022 روزهای خوبی را تجربه کرد. در این مدت بازی های بزرگی مانند Elden Ring و Pokemon Legends: Arceus منتشر شد که مورد استقبال بازیکنان و نقدهای مثبت منتقدان قرار گرفت. با این حال، امسال می‌توانست هیجان‌انگیزتر هم باشد، اما به دلیل تاخیر در انتشار عناوین مورد انتظار، بسیاری از بازیکنان مشتاقانه منتظر آغاز سال 2023 هستند. بازی‌های مختلفی در این سال منتشر خواهند شد که بسیاری از آنها در حال حاضر منتشر شده‌اند. تضمین موفقیت

انتظار می رود سال 2023 بازی های بزرگ و موردانتظار زیادی را به همراه داشته باشد. یک مطالعه جدید 10 عنوان را شناسایی کرده است که بازیکنان برای بازی کردن و تجربه آنها بیشتر از دیگران شمارش معکوس می کنند. این تحقیق توسط Solitaired انجام شد که داده های گوگل را برای تعیین مورد انتظارترین بازی های سال 2023 تجزیه و تحلیل کرد.

لازم به ذکر است که به دلیل استفاده از داده های گوگل، این تحقیق ممکن است به طور دقیق ترین بازی های مورد انتظار برای سال آینده را نشان ندهد. یکی از مهم ترین دلایل این امر تمرکز Solitaire بر داده های جمع آوری شده در 21 ژوئن است. این اقدام موسسه مذکور نتایج را دور از واقعیت و مغایر با نظر بسیاری از بازیکنان می کند. طبق تحقیقات Solitaire، لیست 10 بازی که بازیکنان در سال 2023 انتظار دارند به شرح زیر است:

  1. استارفیلد
  2. Haitale
  3. تابوت 2
  4. شر مسری 4
  5. مبارز خیابانی 6
  6. خارج از شبکه
  7. روز پرداخت 3
  8. فاینال فانتزی 16
  9. فضای مرده
  10. برنامه فضایی Kerbal 2

موردانتظارترین بازی سال 2023

نسخه بازسازی شده Resident Evil 4 سال آینده منتشر خواهد شد

استارفیلد، جدیدترین محصول بتسدا، مورد انتظارترین بازی سال آینده لقب گرفت. لیست Solitaire نشان می دهد که بازی های ویژه بر اساس زمان جمع آوری داده ها چقدر تغییر می کنند. منطقی است که بازی Starfield یکی از پرجستجوترین آثار در موتور جستجوی گوگل است. زیرا مدت زیادی از نمایش تریلر آن در رویداد Xbox & Bethesda Games نمی گذرد. علاوه بر این، نمایش تریلر بازی Ark 2 در این رویداد نقش مهمی در معرفی آن به عنوان سومین بازی مورد انتظار سال 2023 داشت.

نمایش رویداد State of Play و سپس ارائه اطلاعات بیشتر در جریان رویداد کپکام باعث شد بسیاری از بازیکنان به بازی های Resident Evil 4 و Street Fighter 6 توجه کنند و این آثار در رتبه های چهارم و پنجم قرار بگیرند. محدودیت داده‌های استفاده در تحقیقات Solitaired باعث شد که برخی از آثار پیشرو در فهرست 10 بازی مورد انتظار سال 2023 قرار نگیرند. یکی از این آثار، دنباله Legend of Zelda: Breath of the Wild است که مدت‌هاست وجود داشته است.

تحقیقات منتشر شده توسط Solitaired، با همه ایراداتش، به خوبی نشان می دهد که بازیکنان در سراسر جهان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کدام عناوین علاقه مند هستند. حضور بازی هایی مانند Hytale و Off the Grid در بین 10 بازی مورد انتظار سال 2023 نشان دهنده موفقیت نمایش های آنها در جلب توجه بازیکنان است.

نظر شما در مورد لیست ارسال شده توسط Solitaired چیست؟ آیا موارد ذکر شده در آن شما را شگفت زده کرد؟ کدام یک از آثار را بیشتر در انتظار اکران در سال آینده هستید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant