منو سایت

یک leg of Plague Tale Requiem منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک leg of Plague Tale Requiem منتشر شد

دنباله بازی مخفی کاری احساسی استودیو Ausbo بالاخره منتشر شد و بازیکنان می توانند ماجراجویی جدیدی را این بار در قلب جنوب فرانسه آغاز کنند. منتقدان نظر خود را در مورد اثر جدید بیان کردند که در خلاصه بررسی A Plague Tale Requiem درباره آن بحث کردیم. کاربران Gamepass می توانند به صورت رایگان از بازی لذت ببرند و اگر می خواهید بازی A Plague Tale Requiem را دانلود کنید، خبر خوبی برای شما داریم.

Razor1911 بر اساس کرک اصلی UWP توانست قفل بازی را باز کند و نسخه دزدی را اجرا کند. لازم به ذکر است این پا برای روز اول بوده و احتمال بروز مشکل وجود دارد. کرک بازی A Plague Tale Requiem بر اساس نسخه فروشگاهی مایکروسافت عرضه شده است و از آنجایی که UWP سابقه چندان درخشانی در کرک بازی ها از این فروشگاه ندارد، احتمال انتشار کرک توسط گروه های دیگر مبتنی بر استیم وجود دارد. نسخه و GOG و پیشنهاد می کنیم کمی بیشتر صبر کنید.

به گفته Ripker از گروه Kaos، کرک UWP دارای چندین اشکال است. به عنوان مثال بازی Scorn که چند روز پیش منتشر شد مشکل کرک داشت و دو کرک فیکس برای آن ارائه شد. کرک کردن بازی‌های فروشگاه مایکروسافت نیز به دلیل وجود فایل DLC جداگانه کمی پیچیده‌تر از کرک کردن GOG است و نمونه‌هایی مانند Dirt 5 را دیده‌ایم که در آن افزونه‌ها در نسخه کرک‌شده فعال نبودند. در همین حال، Razor اصرار داشت که تمام محتوای افزودنی فعال باشد.

دانلود leg for A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Requiem مشکلات پا

سپس باید گفت که کرک نسخه مایکروسافت استور فقط از ویندوز 10 و ویندوز 11 پشتیبانی می کند و اگر کسی بخواهد بازی را روی ویندوز 8 یا حتی ویندوز 7 امتحان کند به کرک دیگری نیاز دارد. آخرین مشکل این نوع کرک این است که نسخه های Steam و GOG سریعتر پشتیبانی می شوند و در صورت انتشار آپدیت جدید که قطعا در مورد A Plague Tale این اتفاق می افتد، به احتمال زیاد بتوانید در اسرع وقت دانلود کنید. ممکن است. به طور کلی، اگرچه نسخه GOG حجم بیشتری دارد، اما سلامت آن تضمین شده است.

نسخه روز اول A Plague Tale Requiem دارای اشکالات و مشکلاتی مانند افت فریم است. این آپدیت در روز اول در دسترس است، اما به نظر می رسد که نسخه کرک شده از این آپدیت حذف شده است. برای به دست آوردن بهترین تجربه ممکن، بهتر است چند روز صبر کنید و در پایان Repack Dodi را نصب کنید. این شخص همیشه یک کرک سالم به همراه یک کرک پچ منتشر می کند و به روز رسانی های خود را در قالب یک فایل فشرده منتشر می کند. یکی از کاربران Reddit می گوید که نسخه اولیه بازی را نصب کرده است و اکنون نمی تواند وارد بازی شود و در همان منوی اصلی گیر کرده است. در نهایت پیشنهاد ما نصب نسخه GOG است که نیازی به کرک یا نصب سخت و پیچیده ندارد. این نسخه به زودی برای دانلود در دسترس خواهد بود.