منو سایت

یک Halo Infinite شخص ثالث، Zeta Halo را در نور جدیدی تغییر می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک Halo Infinite شخص ثالث، Zeta Halo را در نور جدیدی تغییر می‌دهد

یک Halo Infinite شخص ثالث، Zeta Halo را در نور جدیدی تغییر می‌دهد

Halo قبلاً به زوایای دوربین شخص ثالث پرداخته است، یعنی زمانی که Master Chief از یک برج استفاده می کند، یک وسیله نقلیه رانندگی می کند یا یک سلاح سنگین در اختیار دارد. اما این مود سوم شخص از Opulent Halo ماجراجویی استاد زتا هالو را در یک نور کاملاً جدید قرار می دهد.

همانطور که توسط PC Gamer مشخص شده است، این مد در ماه ژانویه برای Halo Infinite بر روی رایانه شخصی منتشر شد. خوشبختانه، اکنون زمان خوبی برای بازگشت به کمپین Halo Infinite است. اگرچه Halo همیشه یک فرنچایز اول شخص بوده است (بدون احتساب نسخه های اولیه بازی قبل از Xbox)، این ماد نشان می دهد که به طرز شگفت انگیزی در سوم شخص خوب کار می کند. اگرچه ممکن است آنقدر “غوطه‌ور” نباشد، اما دیدن تیراندازی، سر خوردن و مبارزه Master Chief در دنیایی که توسط 343 Industries از منظری جدید ایجاد شده، عالی است.

نصب حالت مشکلی برای اکانت 343 شما ایجاد نمی کند، زیرا فقط برای یک بازیکن است، اگرچه شروع کار کمی دشوار است و هر بار که بازی را مجدداً راه اندازی می کنید باید کل روند را تکرار کنید. همچنین، هیچ راهی برای جابجایی سریع بین نمای اول و سوم بدون راه اندازی مجدد وجود ندارد، بنابراین امیدواریم دوربین سوم شخص مورد پسند شما قرار گیرد. Opulent Halo دستورالعمل هایی را برای راه اندازی و فعالیت در مد در اینجا جمع آوری کرده است.

Halo Infinite هنوز منتظر انتشار رسمی کمپین همکاری خود است که در طول فصل دوم چند نفره Halo Infinite که قرار است در 3 می آغاز شود، منتشر خواهد شد. فصل 2، گرگ‌های تنها، یک پاس جدید نبرد، نقشه‌های جدید، حالت‌های بازی و موارد دیگر ارائه می‌کند.

ابزار ویرایش کارت شخصی سازی شده بازی، Forge، همراه با Halo Infinite Season 3 در دسترس خواهد بود. هرچند که Co-op به تعویق افتاده است، اما این مانع از آن نشده است که برخی از بازیکنان بدانند که چگونه فرآیند Co-op را فعال کنند، البته با پتانسیل کمی. پس انداز. نتایج فساد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.