منو سایت

یک هکر سقف نرخ فریم Bloodborne را حذف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک هکر سقف نرخ فریم Bloodborne را حذف کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی، پس از گذشت حدود هفت سال از انتشار بازی Bloodborne، یک هکر با استفاده از چند خط کد موفق شد بر محدودیت نرخ فریم بازی Bloodborne در کنسول پلی استیشن 4 غلبه کند.

اوایل امروز، Digital Foundry گزارش مفصلی را منتشر کرد که شایعه حذف محدودیت نرخ فریم در بازی‌های FromSoftware را شرح می‌داد. محصولات این استودیو تنها بر روی کنسول PS4 با نرخ 30 فریم بر ثانیه قابل تجربه است که مورد انتقاد بازیکنان قرار گرفت. به همین دلیل، یافتن راهی برای رفع این محدودیت در آثاری مانند Bloodborne، Dark Souls 3 و Elden Ring برای بسیاری از افراد هیجان انگیز و مهم است.

Digital Foundry فاش کرده است که FromSoftware تمامی محصولات خود را در نسخه پلی استیشن 4 به 30 فریم بر ثانیه محدود کرده است.متاسفانه این محدودیت باعث شده هنگام اجرای بازی های Studio From Software با مشکل پرش تصویر مواجه شوید. این اقدام سازنده بازی Bloodborne باعث شد افراد مختلفی برای حذف آن تلاش کنند. یکی از این افراد هکری به نام Illusion است که با بازنویسی قسمت هایی از کد بازی سعی کرده محدودیت اعمال شده توسط استودیو FromSoftware را دور بزند.

نرخ فریم بازی Bloodborne

Bloodborne یکی از محبوب ترین آثار Studio From Software است

دسترسی به کد بازی برای رفع محدودیت کاری پیچیده است که با روش های معمولی نمی توانید انجام دهید. طبق توضیحات Digital Foundry، ابتدا به یک کنسول پلی استیشن 4 با سیستم عامل 9.0 یا بالاتر نیاز دارید. پس از این مرحله، با استفاده از درایو فلش، می توانید هنگام استفاده از مرورگر روی کنسول PS4، اکسپلویت را نصب کنید. قبل از اینکه بتوانید محدودیت 30 فریم در ثانیه بازی های FromSoftware را دور بزنید، باید فایل های بازی را همانطور که توسط Illusion توضیح داده شده است، تغییر دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هک Illusion، توصیه می کنیم گزارش کامل Digital Foundry را مطالعه کنید. این مقاله یک گزارش عالی از کارشناسان فنی است و نشان می دهد که چرا محدودیت 30 فریم در ثانیه در آخرین نسل کنسول های خانگی From Software یک مشکل بزرگ است. علاوه بر این، Digital Foundry در گزارش خود به تفاوت های موجود در بازسازی بازی Demon’s Souls ساخته شده توسط Bluepoint Studio اشاره کرده است.

نظر شما در مورد سقف نرخ فریم Bloodborne چیست؟ آیا فکر می کنید این حرکت FromSoftware به بهبود تجربه شما کمک کرد؟ نرخ فریم چگونه روی بازی‌های Soulslike از جمله Bloodborne تأثیر می‌گذارد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar