منو سایت

یک سری از Twisted Metal ساخته خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک سری از Twisted Metal ساخته خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، رسانه های Deadline گزارش دادند که NBC قصد دارد اقتباسی از سری Twist Metal بسازد. بر همین اساس سریال Twisted Metal از Peacock پخش خواهد شد.

Twisted Metal مجموعه ای شناخته شده برای بسیاری از کاربران پلتفرم پلی استیشن است. با وجود شهرت و محبوبیت بالا، مدت زیادی است که اثر جدیدی از این مجموعه منتشر نشده است. اما این بدان معنا نیست که سری Twisted Metal را فراموش کنید. در عوض، سونی قصد دارد این مجموعه را در رسانه های دیگر قرار دهد. سریال های تلویزیونی یکی از حوزه هایی هستند که سونی قصد ورود به آن را دارد. رسانه ددلاین با انتشار گزارشی از پخش سریال Twisted Metal در شبکه Peacock (سکوی پخش شبکه نوبی) خبر داد.

طبق گزارش رسانه ها از ددلاین، سریال Twisted Metal در قسمت های نیم ساعته ساخته می شود. آنتونی مکی نیز در این سریال بازی خواهد کرد. طرفداران فیلم های مارول بدون شک با این بازیگر به دلیل بازی در نقش فالکون در فیلم ها و سریال های MCU آشنا هستند. آنتونی مکی علاوه بر بازیگری، تهیه کنندگی Twisted Metal را نیز بر عهده خواهد داشت.

مایکل جاناتان فیلمنامه نویس تیم سازنده سریال Twisted Metal خواهد بود. او قبلاً قسمت‌هایی از سریال کبرا کای نتفلیکس را نوشته است. لیزا کاتز، مدیر عامل تلویزیون NBCUniversal می گوید: «فلز پیچ خورده به مدت 25 سال یک پدیده جهانی بوده است. اما رویکرد خلاقانه مایکل جاناتان اسمیت، راث ریس و پل ورنیک به این اقتباس زنده ما را شگفت زده کرد. علاوه بر این، هنر آنتونی مکی ساخت سریال Twisted Metal را قطعا ساخته است.

لیزا کاتز گفت: “Twisted Metal یک سریال کمدی آدرنالین است که در دست استودیوهای همکار ما، Sony Pictures Television، Playstation Productions و Universal Television است.” سری Twisted Metal یک محصول عالی برای شبکه Peacock خواهد بود. زیرا ما همیشه به دنبال محتوای سرگرم کننده و منحصر به فرد هستیم.

سری Twisted Metal

سری Twisted Metal یکی از اقتباس های سری سونی است

سری Twisted Metal دومین محصول استودیوی PlayStation Productions است. سونی این استودیو را برای ساخت فیلم ها و سریال های تلویزیونی، اقتباس از مجموعه های خود راه اندازی کرده است. اولین محصول پلی استیشن پروداکشنز The Last of Us است که هم اکنون در دست ساخت است. در این سریال پدرو پاسکال و بلا رمزی بازیگران سریال Game of Thrones در نقش جوئل و الی بازی می کنند.

به گفته منابع رسانه ای VGC، استودیو Firesprite، یکی از زیرمجموعه های سونی، در حال حاضر مشغول ساخت بازی جدیدی از سری Twisted Metal است. استودیوی Lucid Games قبلا قصد داشت سری Twisted Metal را دوباره راه اندازی کند. با این حال، به دلایل نامعلومی، سونی تصمیم به ایجاد تغییرات گرفت. همچنین قرار بود بازی جدید Twisted Metal همزمان با پخش سریال Peacock عرضه شود که این اتفاق نیفتاد.

نظر شما در مورد ساخت سری Twisted Metal چیست؟ آیا این سریال برای طرفداران Twisted Metal یک تجربه عالی خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle