منو سایت

یک تیرانداز فضایی از Bandai Namco

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک تیرانداز فضایی از Bandai Namco

طبق جدیدترین اخبار بازی، Bandai Namco از محصول جدید خود Synduality در قالب رویداد State of Play رونمایی کرد.

قسمت جدید رویداد State of Play که صبح امروز برگزار شد شامل بخش های مختلفی بود. در این رویداد، تریلر داستانی God of War Ragnarok نمایش داده شد و بازیکنان برای اولین بار Rise of the Ronin، Like a Dragon: Ishin و Tekken 8 را دیدند. اما تک تک قسمت های این رویداد تنها به عناصر ذکر شده ختم نمی شود. باندای نامکو در رویداد State of Play از محصول جدید خود با نام Synduality رونمایی کرد.

یوسوکه فوتامی تهیه کننده این قطعه در پستی در بلاگ پلی استیشن جزئیات بیشتری را ارائه کرد. تک گرایی در سال 2222 توسعه یافت. چند سال قبل از این تاریخ، باران مرموزی به نام اشک ماه نو شروع به باریدن کرد و نسل بشر را نابود کرد. به عنوان یک Drifter، بازیکنان باید با جمع آوری منابع کمیاب به نام کریستال های AO که فقط در محیط های خطرناک یافت می شوند، امرار معاش کنند. بازیکنان در طول ماجراجویی های خود وسایل نقلیه مسلحی به نام Cradle Coffin را کنترل می کنند. تابوت های گهواره قابل تنظیم هستند و می توانید ظاهر و سلاح های آنها را تغییر دهید.

بازی Synduality Banda Namco

در بازی Synduality موجودات خطرناکی شما را تهدید می کنند

گیم پلی Synduality شامل مبارزه با موجودات خطرناکی به نام Enders است که سعی می کنند بازیکنان را از جمع آوری کریستال های AO بازدارند. در حین تجربه آنلاین این شغل، ممکن است با بازیکنان دیگری مواجه شوید که مشغول ماموریت های خود هستند. امکان مبارزه با بازیکنان دیگر وجود دارد و می توانید با آنها درگیر شوید.

Synduality برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است. در حال حاضر، تنها نسخه پلی استیشن 5 این اثر تایید شده است و امکان آزمایش آن بر روی پلتفرم های دیگر نامشخص است. نظر شما در مورد این محصول جدید Bandai Namco چیست؟ آیا توجه شما را جلب کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt