منو سایت

یک تجربه PvE با محوریت رابین هود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک تجربه PvE با محوریت رابین هود

طبق جدیدترین اخبار بازی، Nacon از بازی Gangs of Sherwood رونمایی کرد که یک بازی سوم شخص ماجراجویی بر اساس رابین هود است.

Nacon یکی از قدیمی ترین بازیکنان در صنعت بازی های ویدیویی است که دارای استودیوها و مجموعه های مختلف است. این شرکت اخیرا رویدادی به نام Nacon Connect برگزار کرده است که در آن عناوین مختلفی از جمله Test Drive Unlimited Solar Crown و RoboCop: Rogue City به نمایش گذاشته شده است. یکی از بازی هایی که در این رویداد به نمایش گذاشته شد، بازی Gangs of Sherwood است.

در بازی Gangs of Sherwood شما کنترل یکی از اعضای گروه رابین هود معروف به مردان مری را به دست خواهید گرفت. بر اساس فولکلور انگلیسی و ریشه های داستان رابین هود، مردان شاد گروهی از مردم هستند که قهرمان افسانه ای را دنبال می کنند و به او کمک می کنند تا عدالت را در قالب غارت ثروتمندان و دادن دارایی های آنها به فقرا انجام دهد.

بازی Gangs of Sherwood توسط Appeal Studio ساخته شده است. این استودیوی بلژیکی زیرمجموعه THQ Nordic و در نتیجه بخشی از استودیوهای گروه Embracer است. در تریلر بازی Gangs of Sherwood می توانید محیط های متفاوت و زیبای این اثر را مشاهده کنید. علاوه بر این، هر یک از اعضای گروه Merry Men در موقعیت هایی دیده می شوند که سلاح های مخصوص به خود را دارند و از نظر ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند.

بازی

Gangs of Sherwood حال و هوای استیمپانک دارد

پیشرفت تکنولوژی در دنیای باندهای شروود با مقداری فضا و اسلحه بخار وجود دارد و این با تیر و کمان ساده ای که معمولاً در اقتباس های رابین هود نمایش داده می شود متفاوت است. در برخی از تصاویر بازی Gangs of Sherwood، فضای صنعتی و کشتی های هوایی را می بینید که جو استیمپانک آن را تایید می کند.

در بازی Gangs of Sherwood چهار شخصیت قابل بازی به نام های رابین، ماریان، فریار تاک و جان کوچولو وجود دارد. هر کدام از این شخصیت ها سبک مبارزه مخصوص به خود را دارند. طبیعتاً از آنجایی که چهار کاراکتر قابل استفاده وجود دارد، می توانید Gangs of Sherwood را به صورت تک نفره و همکاری با حداکثر سه بازیکن دیگر تجربه کنید.

به نظر می رسد که کلانتر ناتینگهام به عنوان آنتاگونیست باندهای شروود عمل خواهد کرد. اگر با داستان های رابین هود آشنا هستید، این چندان غیرمنتظره و تعجب آور نیست. زیرا جادوگر ناتینگهام همیشه به عنوان دشمن اصلی رابین هود به تصویر کشیده شده است.

Gangs of Sherwood سال آینده برای PC، Xbox Series S، Xbox Series X و PlayStation 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این اثر چیست؟ آیا ویژگی های آن توانست نظر مثبت شما را جلب کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Dualshockers