منو سایت

یک تجربه جهان باز در چین باستان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک تجربه جهان باز در چین باستان

شب گذشته یوبی سافت رویدادی به نام Ubisoft Forward برگزار کرد. در این مراسم نمایش ها و اطلاعات جدیدی از تعدادی از محصولات جدید این شرکت ارائه شد. علاوه بر این، چندین بازی از سری Assassin’s Creed به طور رسمی در جریان رویداد مذکور رونمایی شدند. یکی از این آثار، بازی موبایل Assassin’s Creed با رمز Jade است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اثر مذکور که گیم پلی مشابهی با بازی های کلاسیک سری Assassin’s Creed دارد، در چین باستان جریان دارد و یک اثر جهان باز به حساب می آید.

بازی موبایل Assassin’s Creed به عنوان بخشی از معرفی سری Assassin’s Creed رونمایی شد. با وجود نمایش تریلر سینمایی، جزئیات زیادی از این اثر ارائه نشده است. سازندگان بازی Assassin’s Creed Codename Jade آن را به گونه ای طراحی کرده اند که حس یک بازی کلاسیک از سری Assassin’s Creed را ایجاد کند. تنها تفاوت این اثر با دیگر بازی های Assassin’s Creed این است که می توان آن را با موبایل و با استفاده از کنترل های لمسی به جای کنترلر یا موس و کیبورد بازی کرد.

مارک الکسیس کوت، تهیه کننده اجرایی Assassin’s Creed قول داده است که در بازی جدید Assassin’s Creed می توانید چین را در سال 215 قبل از میلاد ببینید. در قالب این شغل نه تنها می توانید از مهارت های پارکور شخصیت خود در اطراف دیوار چین استفاده کنید، بلکه برای اولین بار قادر خواهید بود تا قاتل خود را بسازید.

بازی موبایل Assassin's Creed

بازی موبایل Assassin’s Creed شبیه به بازی های کلاسیک خواهد بود

یوبی سافت به تریلر سینمایی بازی موبایل Assassin’s Creed اکتفا کرد و گیم پلی این اثر را نمایش نداد. با این حال، تریلر Assassin’s Creed با کد Jade در موتور وجود دارد. از این طریق می توانید ببینید که شکل و شمایل احتمالی بازی مذکور چگونه خواهد بود. جلوه های بصری نمایش داده شده در تریلر بازی موبایل Assassin’s Creed امیدوارکننده است و چندان ضعیفتر از آثار اخیر سری Assassin’s Creed به نظر نمی رسد.

همزمان با عرضه بازی موبایل Assassin’s Creed، مشخص شد که سه بازی موبایل جدید از یوبی سافت به پلتفرم بازی نتفلیکس اضافه خواهد شد. یکی از این آثار، بازی جدیدی از سری Assassin’s Creed است که با Assassin’s Creed با رمز Jade متفاوت است. بازی های Valiant Hearts 2 و دنباله آن The Mighty Quest از دیگر آثار جدید یوبی سافت برای پلتفرم بازی نتفلیکس هستند. در کنار این بازی ها، یوبی سافت با همکاری نتفلیکس در حال ساخت سریال Assassin’s Creed لایو اکشن است.

نظر شما در مورد بازی موبایل Assassin’s Creed چیست؟ آیا مشتاقانه منتظر تجربه چین باستانی در قالب این اثر هستید؟ آیا فکر می کنید Assassin’s Creed Codename Jade بتواند بازیکنان و طرفداران را جذب کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN