منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یک بازی جدید Harvestella باعث می شود حیوانات از دره Stardew عبور کنند

یک بازی جدید Harvestella باعث می شود حیوانات از دره Stardew عبور کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک بازی جدید Harvestella باعث می شود حیوانات از دره Stardew عبور کنند

یک بازی جدید Harvestella باعث می شود حیوانات از دره Stardew عبور کنند

به عنوان بخشی از Nintendo Direct، یک بازی کاملاً جدید سوئیچ در 28 ژوئن معرفی شد که ما را به یاد Animal Crossing و Stardew Valley می اندازد. Harvestella یک بازی جدید از Square Enix است که بازیکنان را به دنیای Lethe می‌برد، دهکده‌ای آرام که با یک تهدید بزرگ روبرو است.

هاروستلا به عنوان یک «بازی نقش‌آفرینی برای شبیه‌سازی زندگی» توصیف می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد «کشاورزی، مبارزه و دوست‌یابی» کنند. بازیکنان حرکت می کنند، می سازند و اقلام و مواد را جمع آوری می کنند و در عین حال با ساکنان شهر نیز تعامل خواهند داشت. این بازی دارای یک سیستم فصلی است که بازیکنان را در فصل های بهار، تابستان، پاییز و زمستان ترجمه می کند.

فصل دیگری در راه است و او ترسناک ترین گروه است. فصل پنجم فصل مرگ است، آرام. در این فصل، محصولات شما خشک می شود و زندگی شما به طور کلی در خطر است.

در یکی از صحنه‌ها، بازیکن را می‌بینیم که سعی می‌کند در فصل مرگ را باز کند و صدای کودکی در داخل پاسخ می‌دهد: «ببخشید، مامان گفت در را باز نمی‌کنم». بازیکنان باید راهی برای توقف Quietus و نجات دهکده صلح آمیز خود پیدا کنند.

Harvestella در 4 نوامبر برای Nintendo Switch عرضه می شود.

نینتندو دایرکت در 28 ژوئن همچنین فاش کرد که مجموعه پورتال Companion امروز برای کنسول هیبریدی نینتندو منتشر می شود و Persona 5 Royal در ماه اکتبر به سوییچ می آید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.