منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یک استودیوی جدید Battlefield برای کار بر روی کمپین داستانی معرفی شد

یک استودیوی جدید Battlefield برای کار بر روی کمپین داستانی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک استودیوی جدید Battlefield برای کار بر روی کمپین داستانی معرفی شد

شرکت الکترونیک آرتز رسما از استودیو بازی سازی Ridgeline فاش شد این استودیو مسئولیت توسعه سریال را بر عهده دارد بازی میدان جنگ و توسط Markus Lehto یکی از سازندگان بازی Hilo کارگردانی شده است. این استودیو که در سیاتل آمریکا واقع شده است، در اکتبر سال گذشته تاسیس شد و در حال آماده سازی برای پروژه جدیدی است. جدیدترین اخبار بازی از توسعه یک داستان Battlefield خبر داد و الکترونیک آرتز رسما کار روی کمپین جدید Battlefield را تایید کرد.

رئیس استودیو درباره کار بر روی مجموعه Battlefield می گوید: «این یک افتخار بزرگ است که فرصت همکاری با DICE و گسترش روایت، داستان و ویژگی های سری Battlefield را دارم. در دسامبر سال گذشته، EA از ایجاد یک جهان پیوسته برای Battefield خبر داد. ساختار توسعه این سری نیز به کلی تغییر کرده است و استودیوی DICE دیگر تنها گروهی نیست که بر روی این فرنچایز کار می کند. کنترل قسمت داستان به استودیوی جدید Ridgeline Games سپرده شده است.

استودیوی جدید Battlefield

بازی جدید Battlefield

مدیر عامل استودیو DICE پس از بازسازی سری Battlefield، EA را ترک می کند. وینس زامپالا، بنیانگذار استودیوی Infinity Ward اکتیویژن، برای به دست گرفتن کنترل کل مجموعه Battlefield ارتقا یافته است. بیانیه مطبوعاتی جدید همان چیزی است که زامپلا در مورد استودیوی جدید گفته است: “ما به سرمایه گذاری در آینده این فرنچایز و آوردن توسعه دهندگان جدید ادامه خواهیم داد. با پیوستن مارکوس و تیمش به ترکیب فعلی، سری Battlefield در بهترین موقعیت ممکن برای موفقیت قرار دارد.”

فصل دوم Battlefield 2042 در پایان ماه اوت منتشر شد. این فصل که Master of Arms نام دارد، یک نقشه جدید اضافه کرد و یک شخصیت جدید به همراه سلاح ها و وسایل نقلیه جدید اضافه کرد. مشکلات Battlefield 2042 تصویر بدی به این محصول آنلاین داده است و تعداد بازیکنان آنلاین همچنان با قیمت آن مطابقت ندارد. در همین حال، EA معتقد است که بازی جدید اساس پلتفرم جدیدی برای بازی های آینده خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعاتی از بازی داستانی Battlefield اعلام نشده و به نظر می رسد که این بازی در مراحل اولیه تولید قرار دارد. مارکوس لهتو یکی از سازندگان هیلو است و تجربه زیادی در بازی های تیراندازی اول شخص دارد. EA امیدوار است در سال های آینده بازی های بیشتری را در این سری عرضه کند. اگرچه استودیوی Ridgeline Games سال گذشته تأسیس شد، اما فعالیت رسمی آنها از امروز آغاز می شود. نظر شما در مورد آینده Battlefield و استودیوی جدید چیست؟

منبع: VGC