منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یک استودیوی جدید اکتیویژن برای تمرکز بر Call of Duty راه اندازی شده است

یک استودیوی جدید اکتیویژن برای تمرکز بر Call of Duty راه اندازی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک استودیوی جدید اکتیویژن برای تمرکز بر Call of Duty راه اندازی شده است

استودیو Beenox متعلق به Activision دفتر جدیدی را در مونترال کانادا افتتاح کرده است که با جذب توسعه دهندگان جدید از روند توسعه Call of Duty پشتیبانی می کند. اکتیویژن رسما راه اندازی یک استودیوی جدید را اعلام کرد که دومین دفتر بزرگ Beenox خواهد بود. این استودیو در کبک، بخشی فرانسوی زبان کانادا مستقر است و مدتی است که به دستور مدیران اکتیویژن بر روی توسعه Call of Duty تمرکز کرده است.

به گزارش پارسی گیم، دفتر دوم استودیو Beenox تعداد کل کارکنان را 20 درصد افزایش می دهد. این استودیو در بیانیه‌ای اعلام کرد که این استودیو از سال گذشته 150 کارمند جدید استخدام کرده است که با بازگشایی دفتر دوم این تعداد افزایش خواهد یافت. این استودیو به عنوان “حامی برای رشد فرنچایز Call of Duty و پروژه های فرعی جاه طلبانه” عمل خواهد کرد. اکتیویژن سال گذشته به اکثر استودیوهای خود دستور داد تا Call of Duty را در اولویت قرار دهند.

استودیو ندای وظیفه

استودیو جدید کال آف دیوتی

بسیاری از فرصت های شغلی مشخص شده برای استودیوی جدید Activision بر روی توسعه بازی های موبایل متمرکز است و به نظر می رسد استودیو Montreal روی پورت بازی موبایل Call of Duty Warszone کار خواهد کرد. اکتیویژن اخیرا ساخت Battle Royale Warzon را برای گوشی های اندروید و iOS تایید کرده است. تولید موبایل Varzon در حال حاضر در مراحل ابتدایی است و Activision از توسعه دهندگان جدید خواسته است که به آن بپیوندند.

استودیو Beenox بازی مستقل Call of Duty را تولید نمی کند. اما او محتوای فصلی برای Varzon تولید می کند و به عنوان یک استودیوی پشتیبان برای Call of Duty عمل می کند. تمرکز این استودیو روی این عناوین جایی برای بازی های جدید باقی نگذاشته و این موضوع مورد انتقاد قرار گرفته است. علاوه بر این، Beenox یک تجربه تلفن همراه جدید ایجاد می کند. این بازی در دنیای Call of Duty در حال ساخت است و مشخص نیست که آیا این پروژه همان Varzon برای موبایل است یا یک بازی معرفی نشده دیگر در دست ساخت است.

مدیر استودیو بیناکس گفت: تیم مونترال بخشی جدایی ناپذیر از روند توسعه همه پروژه های ما خواهد بود. هنوز مکان دقیق استودیو اعلام نشده و اعضای کامل استودیو نیز مشخص نشده اند. اکتیویژن چندین پروژه با محوریت Call of Duty از جمله دنباله Modern Warfare و Call of Duty Warzone 2 در دست اجرا دارد. اخیراً یکی از توسعه دهندگان ارشد این شرکت آمریکایی حجم آپدیت های Varzon را دیوانه کرده است. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت این استودیو در ماه های آینده باشید.

منبع: GameSpot