منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یک آگهی شغلی یک کمپین داستانی را در Battlefield بعدی اعلام می کند

یک آگهی شغلی یک کمپین داستانی را در Battlefield بعدی اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یک آگهی شغلی یک کمپین داستانی را در Battlefield بعدی اعلام می کند

پس از شکست Battlefield 2042، الکترونیک آرتز قصد دارد نسخه بعدی را بسازد. یک آگهی استخدام جدید وجود دارد کمپین داستانی در میدان نبرد جدید گفته می شود که ناشر بازی به دنبال راهی برای بازگرداندن این مجموعه به گذشته است. استودیو دایس به دنبال شروع فصل جدیدی برای سریال Battlefield است و کمپین داستانی بخشی از آینده این مجموعه خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از PCGamesN، آگهی استخدام مربوط به بهمن ماه سال جاری است. اما تاکنون توجه هیچکس را جلب نکرده است و یکی از کاربران توییتر به نام BFBulletin موفق به یافتن آن شده و آن را به تیتر یک خبر تبدیل کرده است. طبق این آگهی، EA به دنبال یک مدیر طراحی در استودیوی Battlefield مستقر در سیاتل است. این استودیو نوپا با هدف کار بر روی مجموعه Battlefield شروع به کار کرد و توسط کهنه کار Halo مارکوس لهتو اداره می شود.

اگر نگاهی به مسئولیت های مدیر طراحی جدید بتلفیلد بیندازیم; او را مسئول ایجاد یک کمپین داستانی تک نفره و بازگرداندن آن در قسمت بعدی سری خواهیم دید. افرادی که می خواهند همکاری کنند باید با ماهیت این فرنچایز آشنا باشند و همچنین در طراحی تمام لایه های کمپین تک نفره مهارت داشته باشند. این فرد باید حداقل ده سال تجربه در کارگردانی بازی داشته باشد و همچنین مسئولیت نظارت بر یک تیم توسعه دهنده بزرگ را نیز بر عهده داشته باشد.

کمپین داستانی جدید Battlefield

کمپین داستانی جدید Battlefield

Battlefield 2042 با حذف کمپین داستانی بر روی چند نفره تمرکز می کند. هدف اولیه این بود که کارت ها همزمان 128 نفر را پوشش دهند. این رقم در ماه گذشته به نصف کاهش یافت و در همان زمان مشکلات متعدد باعث شد تعداد بازیکنان Battlefield 2042 به زیر هزار نفر برسد. در حالی که فصل اول بازی از ماه گذشته شروع شد، بازی آنلاین هنوز جای خود را پیدا نکرده است و افراد زیادی آن را ترک کرده اند. به نظر می رسد EA حذف قسمت داستانی را یکی از دلایل شکست بازی می داند.

در حالی که گزارش ها از شروع تولید جدید Battlefield خبر می دهند. مراحل تعمیر و نگهداری بازی فعلی هنوز به پایان نرسیده است و احتمال معرفی بازی جدید در چند سال آینده بسیار اندک است. استودیو دایس هفته گذشته اعلام کرد که اکثر اعضای استودیو در حال کار بر روی بازی Battlefield 2042 هستند و تمرکز روی این بازی از بین نرفته است. این خبر در میان شایعاتی مبنی بر کنار گذاشته شدن توسعه بازی اعلام شد. نطر شما چی هست؟ آیا Battlefield به یک کمپین داستانی نیاز دارد؟

منبع: TheGamer