منو سایت

یکی از نویسندگان کتاب شورش شهر جان ویک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یکی از نویسندگان کتاب شورش شهر جان ویک است

با تشدید روند تولید فیلم ها و سریال های تلویزیونی از بازی های ویدئویی، پروژه تولید فیلم خیابان های خشم او با کارگردان جان ویک همکاری داشت. به گزارش ددلاین، سگا در حال مذاکره با دریک کولستاد نویسنده جان ویک برای ساخت فیلمی بر اساس بازی شورش در شهر نهایی شد.

به گزارش پارسی گیم و بر اساس آخرین اخبار بازی، استودیو سرگرمی dj2 تولید این فیلم را بر عهده دارد. این استودیو مجموعه ای از فیلم های سونیک ایجاد کرده است و در حال کار بر روی پروژه های سینمایی It Takes Two و Disco Elysium است. فیلم شورش در شهر نیز به پروژه های جاری استودیو اضافه شده است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

استودیو Dj2 اخیراً با آمازون همکاری امضا کرده و برای چندین پروژه توزیع خود از آمازون پرایم بودجه دریافت کرده است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اطلاعات کمی در مورد این پروژه وجود دارد و سگا این گزارش را تایید نکرد.

فیلم خیابان های خشم

خیابان های خشم

انتشار اولین بازی از سری Rebellion در شهر به سال 1991 و کنسول سگا جنسیس برمی گردد. این بازی خاطره انگیز یکی از بهترین مجموعه های اکشن و رزمی است که چندین شماره دیگر در سال های اخیر منتشر شده است. آخرین بازی از این سری، Streets of Rage 4، دو سال پیش منتشر شد و این اولین بار است که یک پروژه سینمایی مبتنی بر بازی منتشر می شود.

همکاری دریک کولستاد کارگردان جان ویک با سگا می تواند کیفیت این فیلم را تضمین کند. سری فیلم های John Wake به نبردهای عالی خود معروف است و از آنجایی که بازی شورشی در شهر نیز بر اساس نبردهای هیجان انگیز است. کولستاد قادر به ایجاد یک سناریوی رضایت بخش خواهد بود. او تنها فیلمنامه‌نویسی نیست که جذب بازی‌های ویدیویی می‌شود، اما اخیراً از ساخت Ghost of Sushima به کارگردانی چاد استاچلسکی مطلع شدیم.

سری Streets of Rage بر نبردهای سریع و گیم پلی تمرکز دارد. اما فضای کلی بازی برای گروهی از مبارزان است که با جنایات سازمان یافته مبارزه می کنند. نویسنده آزادی عمل کامل برای خلق داستانی جدید دارد و باید ببینیم در نهایت فیلم چقدر به بازی می چسبد. در اخبار دیگر، جیسون موموآ به ماینکرافت خواهد پیوست.

منبع: GameSpot