منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوبی سافت پاسخ می دهد که جمجمه و استخوان ها به شدت نشت می کنند

یوبی سافت پاسخ می دهد که جمجمه و استخوان ها به شدت نشت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت پاسخ می دهد که جمجمه و استخوان ها به شدت نشت می کنند

یوبی سافت پاسخ می دهد که جمجمه و استخوان ها به شدت نشت می کنند

بازی دزدان دریایی جمجمه و استخوان‌های یوبی‌سافت که مدت‌هاست توسعه یافته است، تا حد زیادی منقضی شده است، با یک ویدیوی طولانی از گیم‌پلی که از یک آزمایش فنی ظاهر شده است.

این ویدیو که در Streamable منتشر شده است، با تمرکز بر بازی شروع می شود، بازی که قرار است در دوران طلایی دزدی دریایی به بدنام ترین دزد دریایی در دریاها تبدیل شود. طبق این ویدئو، بازیکنان می توانند از کشتی خود در مکانی به نام Saint-Anne پیاده شوند، جایی که می توانند کشتی ها و تجهیزات جدید بسازند، منابع را جمع آوری کنند، قرارداد ببندند و با سایر بازیکنان انسانی تعامل کنند.

این ویدئو همچنین نشان می‌دهد که شهرت بازیکنان از طریق مقیاسی از “افتخار” پیگیری می‌شود که می‌توانند با بستن قراردادهایی با پاداش برای موفقیت و مجازات برای شکست، رشد کنند. مصرف کنندگان همچنین می توانند در رویدادهای جهانی شرکت کنند و صندوق های گنج را غارت کنند تا آبروریزی کنند. علاوه بر این، این ویدئو برخی از گزینه‌های ایجاد و شخصی‌سازی شخصیت‌های موجود در اختیار بازیکنان و همچنین سیستم‌هایی را نشان می‌دهد که بازیکنان را تشویق می‌کند تا سلامت کشتی و روحیه خدمه خود را در هنگام دریا مدیریت کنند.

به نظر می رسد یوبی سافت با به اشتراک گذاشتن ویدیوی رسمی Skull & Bones خود با عنوان “چشم های خود را در افق نگه دارید” به این درز پاسخ داده است. با خواندن بین خطوط اینجا، به نظر می رسد که یوبی سافت ممکن است در حال آماده شدن برای اعلام رسمی بازی به زودی باشد.

یوبی‌سافت از لحاظ تاریخی یک نمایشگاه بازی تابستانی را اجرا کرده است، اما این شرکت هنوز برنامه‌ای برای انجام این کار اعلام نکرده است.

Skull & Bones سالهاست که در حال توسعه بوده و دستخوش تغییراتی شده است. در سال 2020، یوبی سافت تایید کرد که بازی را به یک “چشم انداز جدید” هدایت می کند، پس از گزارشی مبنی بر شروع مجدد پروژه. در می 2021، یوبی سافت رسما Skull & Bones را برای سال مالی 2022-2023 خود که از 1 آوریل 2022 تا 31 مارس 2023 اجرا می شود، به تعویق انداخت.

همچنین یک برنامه تلویزیونی Skull & Bones در طول مسیر وجود دارد. در مورد اینکه آیا تاخیر بازی جدید بر نمایش تلویزیونی تأثیر می گذارد یا خیر، یوبی سافت به GameSpot گفت: «سری تلویزیونی Skull & Bones هیچ تأثیری بر توسعه بازی ندارد – و بالعکس.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.