منو سایت

یوبی سافت ساخت بازسازی Assassin’s Creed 1 را تکذیب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت ساخت بازسازی Assassin's Creed 1 را تکذیب کرد

مدتی پیش شایعاتی در رسانه های مختلف منتشر شد که از تلاش یوبی سافت برای ساخت نسخه بازسازی شده اولین بازی از سری Assassin’s Creed خبر می داد. حال طبق آخرین اخبار بازی، این کمپانی اعلام کرده که شایعات صحت ندارند و بازسازی Assassin’s Creed 1 ساخته نخواهد شد.

این یک هفته عالی برای طرفداران سری Assassin’s Creed بود. در جریان رویداد Ubisoft Forward که اخیرا برگزار شد، چندین پروژه از مجموعه مذکور ارائه شد. اولین محصول جدید یوبی سافت پلتفرمی به نام Assassin’s Creed Infinity است که به تدریج محتوای جدیدی دریافت می کند و زمینه را برای تجربه آثار آینده Assassin’s Creed فراهم می کند. از بین بازی هایی که می توانید در قالب Assassin’s Creed Infinity تجربه کنید، دو اثر به نام های Assassin’s Creed با رمز Jade و Assassin’s Creed با رمز Hexe ارائه شد. علاوه بر اینها یک بازی موبایلی با محوریت چین باستان و بازی Assassin’s Creed Mirage نیز ارائه شد. این موارد نشان می دهد که یوبی سافت تصمیم گرفته تا روند معمول انتشار آثار سری Assassin’s Creed را تغییر دهد.

اما این فقط یک خبر خوب برای Assassin’s Creed نبود که این هفته منتشر شد. علاوه بر دور شدن از شیوه سنتی ارائه بازی ها، یوبی سافت اعلام کرده است که برنامه ای برای بازسازی Assassin’s Creed 1 ندارد. این خبر مطمئنا بسیاری از طرفداران سری Assassin’s Creed را ناامید خواهد کرد. طبق توضیحات شرکت، سازندگان «کاملاً» روی پروژه‌های دیگر تمرکز کرده‌اند و بازسازی آثار قدیمی‌تر در دستور کار نیست.

بازسازی Assassin's Creed 1

Mirage شباهت هایی به Assassin’s Creed 1 دارد

Eurogamer در مصاحبه ای با Jean-Luc Sala، مدیر هنری سری Assassin’s Creed، در مورد بازسازی Assassin’s Creed 1 و انتشار احتمالی آن در قالب پلتفرمر Assassin’s Creed Infinity یا در کنار بازی Assassin’s Creed Mirage سوال پرسید. او پاسخ داد: «ما این کار را نمی‌کنیم. من کاملاً روی Assassin’s Creed Mirage متمرکز هستم و می توانم بگویم که ما Assassin’s Creed 1 را بازسازی نمی کنیم.

در حالی که برخی افراد هنوز معتقدند که اولین بازی از سری Assassin’s Creed بازسازی خواهد شد، اما این بعید است. ژاک لوک سالا این ادعا را کاملا رد کرد و یوبی سافت در حال کار بر روی پروژه های مختلف است. به عنوان یک سرویس زنده، Assassin’s Creed Infinity از پشتیبانی مداوم بهره مند خواهد شد و به مرور زمان محتوای جدیدی اضافه خواهد شد. در کنار بازی های جدید Assassin’s Creed، جدیدترین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla نیز منتشر خواهد شد. تعداد زیاد پروژه های یوبی سافت نشان می دهد که امکان کار روی اثر دیگری از سری Assassin’s Creed وجود ندارد. به همین دلیل ساخت بازسازی Assassin’s Creed 1 تا چند سال آینده امکان پذیر نخواهد بود.

نظر شما در مورد عدم بازسازی Assassin’s Creed 1 چیست؟ آیا برای تجربه این بازی لحظه شماری می کنید؟ آیا فکر می کنید بازسازی سری کلاسیک و محبوب Assassin’s Creed مورد استقبال بازیکنان قرار گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer