منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوبی سافت رسما ساخت بازی Battle Arena Project Q‌ توسط پارسی گیم را تایید کرد

یوبی سافت رسما ساخت بازی Battle Arena Project Q‌ توسط پارسی گیم را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت رسما ساخت بازی Battle Arena Project Q‌ توسط پارسی گیم را تایید کرد

نام یک بازی جدید به نام Project Q سال گذشته در لیست بازی های انویدیا لو رفت. اطلاعات زیادی در مورد این بازی وجود نداشت و گزارش جدید جزئیات بیشتری را در مورد Battle Royale و بازی مسابقه ای فاش کرد. پس از اعلام تام اندرسون، یک ویدیوی چهارده دقیقه ای از یک بازی بتل رویال یوبی سافت منقضی شد. اگرچه شرکت فرانسوی سعی کرد ویدیو را حذف کند. بسیاری از مردم موفق به تماشای آن شدند. یوبی سافت رسما ساخت بازی جدیدی به نام Project Q را تایید کرد.

به گزارش پارسی گیم، یوبی سافت تصمیم عجیبی گرفت و برای اولین بار به شایعات پاسخ داد. صفحه توییتر این شرکت رسما ساخت بازی جدید بتل رویال را تایید کرد و نوشت: «خب، شنیدیم که شنیدی. یک بازی جدید Battle Arena تحت کد Q در دست ساخت است که یک تجربه کامل از بازی را ارائه می دهد. توسعه بازی در مراحل ابتدایی است و ما در حال تست آن هستیم و اکنون می توانید برای آزمایش نسخه های آزمایشی ثبت نام کنید. علاوه بر این، این یک بازی بتل رویال نیست و حالت‌های مختلف PvP وجود دارد و هدف نهایی سرگرمی است.

پروژه Q Ubisoft

Project Q‌ یک بازی بتل رویال نیست

به نظر می رسد یوبی سافت سعی دارد رسانه ها و شبکه های اجتماعی را کنترل کند تا اطلاعات نادرست در مورد بازی منتشر نشود و بازیکنان به اشتباه آن را بتل رویال نخوانند. اگرچه گزارش ها به حالت Battle Royale اشاره می کنند. یوبی سافت از کلمه Battle Arena استفاده می کند و رسما اعلام کرد که این یک بازی Battle Royale نیست. این بدان معناست که بازی بیشتر شبیه Overwatch است تا Fortnite. البته مورد دوم مشابه بتل رویال خواهد بود. اما امکانات آن با عناوین دیگر متفاوت است.

در این گزارش آمده است که چندین حالت مختلف وجود دارد و Battle Royale تنها یکی از آنهاست. ویدئوی منتشر شده از بازی روند مشابهی از Fortnite را نشان می دهد و شخصیت ها در فضایی متحرک با سلاح های مختلفی مانند کارت بازی، چکش، سلاح های رنگی و … مبارزه می کنند. بازخورد اولیه از ست و جلسات تست بسیار مثبت بود و بازیکنانی که در بازی موفق شدند. مانع از این روند می شوند.

همانطور که یوبی سافت می نویسد؛ ساخت بازی جدیدی به نام Project Q در مراحل اولیه قرار دارد و در نتیجه زمان زیادی تا معرفی و انتشار کامل باقی مانده است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. یوبی سافت چندین بازی آنلاین مختلف در دست ساخت دارد و Ghost Recon Frontline یکی دیگر از پروژه های Battle Royale است.

منبع: TheGamer