منو سایت

یوبی سافت در حال ساخت نسخه بازسازی شده Assassin’s Creed 1 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت در حال ساخت نسخه بازسازی شده Assassin's Creed 1 است

با توجه به شایعات منتشر شده، به نظر می رسد که یوبی سافت در حال کار بر روی بازی Assassin’s Creed Infinity و در نهایت Assassin’s Creed Mirage و همچنین بر روی بازسازی اولین قسمت از فرنچایز Assassin’s Creed است. اگرچه این خبر هنوز در حد شایعه است، اما ممکن است بازیکنان را برای بازسازی Assassin’s Creed 1 امیدوار کند.

به گزارش پارسی گیم، خبری از یوتیوبری به نام j0nathan مبنی بر ساخت نسخه بازسازی شده Assassin’s Creed 1 توسط یوبی سافت منتشر شد که این یوتیوبر در گذشته اطلاعاتی در مورد جزئیات بازی Assassin’s Creed Mirage نیز به اشتراک گذاشته است. با توجه به این اطلاعات، به نظر می رسد که یوبی سافت در حال توسعه یک بازی Assassin’s Creed Mirage با کد Rift است و این عنوان برای عرضه در تاریخ نامشخصی در سال 2023 برنامه ریزی شده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه جدید Assassin’s Creed به اصل خود باز خواهد گشت و از فضای نقش آفرینی فاصله خواهد گرفت. این بازی ادامه دهنده داستان باسیم در شهر بغداد است و می تواند چندین شهر داشته باشد. در پاسخ به احتمال بازسازی Assassin’s Creed 1، جیسون شرایر گفت که منبعی به او گفته است که می‌دانست این بازی با فایل‌های ویژه Mirage بازسازی می‌شود. او می گوید که این شایعه چندان قوی نیست و ممکن است بازسازی Assassin’s Creed هرگز منتشر نشود. جزئیات بسیار کمی از این بازی در دسترس است و باید منتظر اخبار رسمی باشیم.

بازسازی Assassin's Creed 1

ساخت بازسازی Assassin’s Creed 1

با توجه به این شایعه، مشخص نیست که آیا یوبی سافت قصد دارد این بازسازی را به عنوان بخشی از سیزن پس بازی جدید Assassin’s Creed ارائه کند یا خیر. به عنوان مثال، پس از انجام بازی Assassin’s Creed Mirage، بازیکنان چند ماه بعد نسخه بازسازی شده Assassin’s Creed 1 را بازی خواهند کرد. یا اینکه یوبی سافت قصد دارد این عنوان را به صورت جداگانه منتشر کند. در حال حاضر این خبر همچنان در حد یک شایعه است و اکنون تنها می توان به رویداد Ubisoft Forward در 19 سپتامبر امیدوار بود که اطلاعات این عنوان به طور رسمی به کاربران ارائه شود.

منبع: gamingbolt